Костянтин Грубич: «Будемо борщі варити біля толоки»

Костянтин Грубич: «Будемо борщі варити біля толоки»

27 лютого 2016 року в головному корпусі Класичного приватного університету в рамках прес-конференції «Запорізька книжкова толока 2016»,  запоріжці зустрілися з телеведучим та журналістом Костянтином Грубичем.

Після прес-конференції, до слова був запрошений спеціально запрошений гість Костянтин Грубич, який завітав до Запоріжжя аби презентувати свою книгу «Смачна країна»  та провести лекцію «Журналістика, як ремесло: правильність комунікацій та проблема вибору» для майбутніх журналістів і всіх бажаючих подискутувати на дану тему. 

Після короткої промови, журналіст запропонував побудувати подальше спілкування з запоріжцями за принципом «Питання-відповідь». На запитання про те, чи завітає пан Костянтин в жовтні місяці на ЗКТ, він відповів: «На разі, я презентую книгу «Смачна країна» в рамках фестивалю ЗКТ-2016,  тому я вже приймаю в ньому участь. Чи буду я у Жовтні? Якщо моя книга не втратить інтерес і на неї буде попит, то приїду, якщо ж ні, то будемо борщі варити біля толоки». 

Також, гість розповів про знімання програми «Знак якості», яка займала весь його вільний час, спільну роботу з Надією Матвієвою (програма «Все буде добре»), з якою вони планують зайнятися «розкруткою» своїх каналів на Ютубі, про участь у телепроекті «Один за всіх», куди журналіста часто запрошують як експерта та багато іншого.

Під час проведення лекції, Грубич розповідав про роботу журналіста, давав поради студентам та наголосив, що рано чи пізно, перед ними стане вибір:«Совість, чи мільйон доларів?». Костянтин закликав присутніх бути справедливими та чесними, і найголовніше, ніколи нікого не обмовляти, навіть на благо собі, своєму кар’єрному зростанню. 

На завершення, своїм колегам телеведучий сказав:«Нехай ні жар ні холод не спинить вас у вашій професійній діяльності» 

Віталій Розкаряка