Дитячі табори і здравниці області готуються до нового сезону

У дитячих таборах і здравницях Запорізької області вже закінчуються ремонтні роботи. Літня оздоровча кампанія традиційно розпочнеться з першого червня.
Цього літа планується оздоровити більше 100 тис. школярів, а також дітей з числа вимушених переселенців і тих, чиї батьки загинули або служать у зоні АТО.
За інформацією прес-служби Запорізької облдержадміністрації, в області налічується 164 тис. 435 дітей шкільного віку, з них 79 тис. 239 відносяться до пільгових категорій.
Під час оздоровчої кампанії особлива увага, як і минулого року, буде приділена безпеці відпочинку дітй. Головним управлінням Національної поліції в Запорізькій області за кожною установою закріплюються співробітники кримінальної міліції у справах дітей, керівники галузевих служб територіальних підрозділів. Також згідно з схемою розташування дитячих установ створюються маршрути патрулювання в місцях масового оздоровлення школярів, в зонах концентрації дитячих установ, стаціонарні пункти охорони громадського порядку і берегові групи із залученням співробітників кримінальної міліції у справах дітей, державної автоінспекції.
Окрім цього, облдержадміністрацією здійснюється контроль за діяльністю усіх дитячих установ оздоровлення і відпочинку, незалежно від форми власності, унеможливлюється їхнє відкриття без акту готовності і санітарного паспорта. Минулого року в літніх таборах і здравницях оздоровлено 112 тис. 332 дитини.