Українські винахідники створили пристрій, який здатен змінювати сни

Український стартап продемонстрував винахід, здатний змінити уявлення про сновидіння і зробити їх усвідомленими. Пристрій отримав назву Luciding. Новинка має вигляд звичайної пов’язка на голову. Про це повідомив Канал 24.
Лягаючи спати людина має уявити, яку ситуацію хочете пережити та надіти на голову пов’язку. Внутрішня поверхня пристрою містить чотири датчики-електроди. Саме вони  будуть слідкувати за активністю головного мозку і визначать, коли людина перейде у фазу швидкого сну.
У цей момент пристрій увімкнеться і передасть у мозок 30-ти секундний електричний сигнал на частоті 40 герц. Надісланий сигнал дозволить зрозуміти, що ви спите, але сон будете сприймати свідомо.
Усвідомлені сновидіння також практикували такі відомі особи, як Альберт Енштейн, Сальвадор Далі та Нікола Тесла. Дехто здатен це зробити без жодних пристроїв, решті – винахідники допоможуть увійти у цей стан.
Нині стартапери шукають інвесторів і збирають перші відгуки на прилад. Пристрій вже встиг вразити розробника соцмережі “Вконтакті” Павла Дурова та одного із засновників Google Джека Левіна.