І прийшла «Французька весна»

До кінця квітня Запоріжжя буде жити в ритмі «Французької весни». Вже тринадцятий рік поспіль громадська організація «Французький культурний центр «Alliance Francaise» спільно з посольством Франції в Україні та Французьким інститутом в Україні відкривають запорожцям нові грані  сучасної культури і мистецтв Франції в їх неперевершеному розмаїтті. Фестиваль проходить одночасно в семи містах України.

«Французька весна» в Запоріжжі дає можливість жителям міста познайомитися з сучасною культурою Франції через фільми, театральні постановки, концерти та виставки.

Запорожцям є чому повчитися у французів, вважає директор запорізької організації «Alliance Francaise» Людмила Богдановська.

-Ми не знаємо справжнього сучасного мистецтва. Французи ж, навпаки, вкладають все в мистецтво. Вони шукають в ньому нові знання і можливості. Фестиваль «Французька весна» все-таки дозволяє запорожцям заглянути за рамки звичного. На ньому представлені найсвіжіші творіння європейського генія, які, крім як на цьому фестивалі, в Запоріжжі не побачиш – зокрема, авторські права на фільми куплені тільки на один показ, – підкреслила Людмила Богдановська.

Афіша «Франузької весни»:

– Ретроспективний показ фільмів Жака Одіара «Пророк», «Іржа і кістка» і «Дипа» – кіноклуб  «Сходження «(в бібліотеці ім. Горького), з 15 по 17 квітня, о 18.00.

-акція «Довгі ночі короткого метра» –  кінотетр «Мультиплекс» ТРЦ “Аврора”, 23, 24 квітня, о 23.45.

(Фільми йдуть  французькою мовою з українськими субтитрами).

– Вистава-пантоміма “Блаблабла” для дітей від 5 років і їх батьків – Палац культури металургів, 25 квітня, 17.00.

Телефони ФКЗ «Alliance Francaise» для довідок: 212-77-97, 067-59-27-419.