Майбутні військові професіонали відправилися в навчальні центри

У Запоріжжі розпочався черговий цикл відправки кандидатів на контрактну військову службу до навчальних центрів Збройних Сил України, який триватиме до 29 квітня.
Привітати майбутніх військових професіоналів прибули представники волонтерських та  громадських організацій, духовенства, ветерани Афганської війни.
За інформацією заступника обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковника Михайла Логвінова, з обласного збірного пункту відправили понад 120 кандидатів. Майбутні захисники пройшли відбір в районних (міських) військкоматах області щодо придатності до військової служби за станом здоров’я, військово-професіональними та морально-психологічними якостями.
За словами Михайла Логвінова, більшість кандидатів уже проходили військову службу і мають бойовий досвід. Майбутні військові професіонали рішуче налаштовані сумлінно нести військову службу, опанувати військово-облікову спеціальність та морально готові захистити свою Батьківщину.
Також офіцер повідомив, що за плановим завданням на II квартал 2016 року для Запорізької області по відбору громадян на військову службу за контрактом необхідно набрати 775 осіб віком від 18 до 60 років.