Щирі вітання зі святами!

Нарешті настають святкові дні, які ми всі поважаємо, любимо і на які завжди чекаємо. Цього року так склалося, що ми одночасно святкуємо Перше травня, яке протягом багатьох років дійсно було святом для всіх наших родин, та головне свято духовності і віри у Воскресіння Господнє – Великдень.

Із Великоднем приходить той час, коли ми знову згадуємо про вічні цінності християнства, щиро та з любов’ю у серці сприймаємо один одного. Це час великих сподівань, духовного зміцнення, час щирості та відкритості. Думки стають реальністю, надії виправдовують себе, а молитви набирають неймовірної сили. Тож направимо їх на добрі справи, на добру долю, на світлі помисли. Бажаємо собі здоров’я та благополуччя, спокою та миру навколо нас, процвітання нашій Державі. І нехай всі наші бажання обов’язково здійсняться.
Також хочу привітати всіх зі святом Перемоги, яке досі викликає багато почуттів та сліз у всіх, хто здобував цю Перемогу, хто пам’ятає лихі часи війни. Для наступних поколінь це велика спадщина, яку не можливо загубити, забути, зрадити. Дякую Вам ще раз і бажаю міцного здоров’я та віри в майбутнє.
Отже щиро та тепло хочу привітати всіх нас з усіма травневими святами! В них так багато сонця, свят і доброго настрою!
Щиро бажаю добра, радості, благополуччя, Божого благословення.
І хай ніхто і ніщо не зіпсує Вам святкування.

 

Народний депутат України
Петро Сабашук