Запрошуємо відвідати майстер-клас з виготовлення квітів-маку

Запрошуємо відвідати майстер-клас з виготовлення квітів маку до Дня пам’яті і примирення з нагоди перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни.

05 травня, о 17:30 на ґанку  Комунальної установи «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради м. Запоріжжя відбудеться безкоштовний майстер-клас з виготовлення квітів маку до Дня пам’яті і примирення з нагоди перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни.

На учасників очікує концертна програма, за участі талановитих вокалісток міста: Євгенії Науменко та Григорьєвої Сабіни, цікавий екскурс в історію, вікторина з подарунками  та, власне, яскравий майстер-клас від Олени Юнак – майстра з виготовлення квітів з тканини.

Захід відбудеться за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації.

Червоний мак – символ пам’яті жертв війни, що уособлює в собі кривавий слід від кулі.

Запрошуємо до участі усіх бажаючих мешканців міста долучитися до акції «Мак пам’яті» «1939–1945. Ніколи знову». За можливістю, візьміть із собою матеріали та аксесуари для виготовлення квітки: тканина, клей, нитки, папір, бісер, каміння. 

Початок: 05 травня о 17.30.

Місце проведення: майданчик біля будівлі КУ «ЗОЦМ» ЗОР, вул. Патріотична, 49 (зуп. Пл. Фестивальна).

 

//

//

//