Продовжує роботу пересувний консультаційний пункт

Сьогодні, 20 серпня на території історико-культурного комплексу “Запорізький дуб” в рамках проведення ХХ Міжнародного фестивалю національних воїнських та традиційних культур «Запорізький спас» імені «Анатолія Єрмака» працював пересувний консультаційний пункт.
На цьому масовому заході було присутні понад 2000 мешканців та гостей міста Запоріжжя. Кожен бажаючий із задоволенням присвятив декілька хвилин свого часу, аби ще раз пригадати елементарні правила безпеки життєдіяльності, а також отримати профілактичні листівки, яскраві календарики та газету «Ситуація». Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
Всі гості свята з захватом слухали поради від рятувальників, особливо маленькі мешканці міста. Рятувальники розповідали людям, як вирізнити небезпечні знахідки від звичайних речей, а також враховуючи природну цікавість хлопців до цих предметів дали потримати учбові макети, але з умовою, що під час виявлення небезпечних предметів до рук їх ніколи не візьмуть.
Крім того, спеціалісти Головного управління продемонстрували громадянам різноманітні засоби індивідуального захисту органів дихання, розповіли, в яких випадках вони використовуються.
Враховуючи наближення 25-ї річниці Дня Незалежності України рятувальники нагадали громадянам основні аспекти безпечного перебування у натовпі та дії в випадку виникнення нештатних ситуацій.