Створення робочих місць для переселенців

Запорізька область є  прикордонною областю з зоною проведення антитерористичної операції. З початку вищезазначеної операції до області вимушено перемістилися понад 111 тисяч громадян. Про це йшла мова під час зустрічі заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна з представниками ООН з метою обговорення концептуальної розробки Індексу соціального згуртування та примирення.
Минулого року ПРООН оголосила про прийом попередніх пропозицій від місцевих органів влади, підприємств, організацій та установ всіх форм власності та господарювання щодо створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб в Україні, а також для місцевого населення Донецької та Луганської областей. ПРООН підтримує створення робочих місць шляхом співфінансування 67% заробітної плати. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
За результатами відбору у Запорізькій області було підтримано три проектні пропозиції. Серед них: одна громадська організація (ЗОГО «Дивосвіт», Вільнянський район) – 5 місць, 54600 грн. та 2 приватних підприємства (ФОП Левченко «Благодійна крамниця «Даруй добро», м. Запоріжжя та ТОВ «МетстарКомпані», м. Мелітополь) – 35 місць, 1120380.
Наразі у Запорізькій області гранти отримали БФ «Сподівання», які створили 20 робочих місць для кейс-менеджерів та МБФ «Карітас», у яких працює 13 кейс-менеджерів. Очікується, що як мінімум 350 випадків серед родин вимушених переселенців отримають підтримку у Запорізькій області. Проект фінансує оплату праці кейс-менеджерів, облаштування робочих місць, методичне забезпечення тощо.