У 2016 році в Запоріжжі вже висаджені близько 2,5 тисяч дерев і 13 тисяч кущів

У обласному центрі тривають активні роботи з озеленення. Вперше за останні роки на вулицях, у парках, скверах Запоріжжя висаджуються зелені насадження у такій великій кількості. Порівняно з попередніми роками у поточному буде висаджено на 30% більше дерев і кущів. У роботах задіяні фахівці КРБП “Зеленстрой”.

Як розповів директор комунального підприємства Олексій Анохін, всього у 2016 році в місті буде висаджено близько 3,5 тис. дерев, більше 20 тис. кущів.
– Фінансування ведеться за трьома програмами. З міського бюджету на озеленення виділені близько 1,6 млн грн, у рамках екологічної програми управління з питань екологічної безпеки міської ради близько 2,5 млн грн і 5 млн грн — кошти обласної субвенції. Роботи з посадки зелених насаджень ведуться в усіх районах міста. Визначені десятки об’єктів. У кожному районі буде висаджено близько 250-300 дерев, – розповів Олексій Анохін.
Нині 80% від запланованих робіт з посадки вже виконані. Місто прикрасили близько 2,5 тисяч молодих дерев і 13 тисяч кущів.
Запорізькі озеленювачі приступили до благоустрою зеленої зони по вулиці Лермонтова. Тут будуть висаджені 50 молодих дерев катальпи кулястої. У посадці зелених насаджень задіяні 20 робітників підприємства.
Директор КРБП “Зеленстрой” Олексій Анохін підкреслив, що молоді дерева, які висаджуються в Запоріжжі, – були вирощені в розплідниках КСП “Запоріжзеленгосп”. Вони адаптовані до умов зовнішнього середовища, завдяки чому добре приживаються.
Роботи з осінньої висадки зелених насаджень тривають.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Енергодарі висаджували дерева миру