У Запоріжжі поліцейські повернули додому неповнолітнього

Працівники поліції розшукали безвісти зниклого підлітка, який самовільно пішов з дому. Хлопець блукав вулицями Запоріжжя.  2 травня о 08:15 до Заводського відділення поліції Дніпровського відділу Головного

управління Національної поліції в Запорізькій області звернулась 34-річна мешканка Запоріжжя. Жінка повідомила, що її 16-річний син ще 28 квітня пішов з дому та до теперішнього часу не повернувся.
На місце проживання підлітка виїхала слідчо-оперативна група відділення поліції. Правоохоронці провели необхідні першочергові заходи, направлені на пошуки хлопця.

 

Працівники поліції встановили коло дружніх зв’язків неповнолітнього, провели моніторинг соціальних мереж, організували відпрацювання місць масового скупчення молоді, залізничних вокзалів та автобусних станцій. На розшук підлітка  було орієнтовано особовий склад відділення поліції та громадськість.
3 травня близько 6-ї години ранку вжитими заходами працівники сектору превентивної діяльності розшукали зниклого хлопця та повернули його додому. Підліток гуляв вулицями обласного центру. Жертвою злочинів не став.

Інспекторами превентивної діяльності проведена профілактична робота з попередження самовільного залишення сім’ї неповнолітнім. Матері рекомендовано приділяти більшу увагу вихованню дитини.
На даний час вирішується питання про притягнення матері до відповідальності за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Нагадаємо, з початку поточного року запорізькі поліцейські розшукали 140 неповнолітніх. Місцезнаходження 122 дітей встановлено протягом доби.

Відділ комунікації
поліції Запорізької області