Ветерани АТО вимуштрували акторів фільму «Позивний Бандерас»

Акторський склад фільму «Позивний «Бандерас» на одному з полігонів неподалік Кропивницького пройшов інтенсивну підготовку під керівництвом досвідчених військових. У майбутній картині йтиметься про події

2014 року на Донбасі в зоні АТО, актори мають переконливо перевтілитися у розвідників.

 

«Вересень 2014 – це вже історія. Це дуже важливий період. Ті бійці, які воювали у той час і дивитимуться наш фільм – наші найважливіші критики. Дуже не хочеться, що вони казали: “Ні, ці хлопці геть не схожі на вояк”. Ясна річ, що в той час воювали як кадрові військові, так і добровольці. Нацгвардія тоді тільки створювалась, проте команда Бандераса повинна виглядати на екрані переконливо і бути професійною. Тому на полігоні актори навчались під керівництвом ветеранів АТО», – зазначив режисер «Позивного Бандераса» Заза Буадзе.

Олег Шульга, головний герой стрічки «Позивний Бандерас» на початку війни на Донбасі служив командиром мотопіхотного взводу.
«Служив в піхоті, а там трохи по-іншому працюють, інші завдання виконують. Тут я маю зіграти роль розвідника і це набагато серйозніше. Ідельний актор – різноплановий і може зіграти все, що завгодно. Тому я прагну до того, щоб бути таким. Хочу грати різнопланові ролі, але вже другий раз поспіль буду грати позитивного персонажа – героя. І це мене не лякає. Але звісно не хотілося б обмежувати себе рамками одного амплуа. Я спробую зробити свого героя живим, людським, таким, якого можна зустріти на вулиці, яких я бачив поки служив», – розповідає Олег Шульга.

Зйомки розпочнуться із середини травня на Одещині та Херсонщині. На широкий екран стрічка вийде у першому півріччі 2018 року.

Сергій Баранов, продюсер: «Це дуже важливо, що ми нарешті можемо знімати фільми про наших українських героїв, адже вони в нас є. Такі фільми наразі дійсно затребувані як державою, так і глядачем, бо відповідають вимогам часу. Ми зробимо все, щоб «Позивний Бандерас» побачило якомога більше людей. У нас вже є домовленності з дистриб’юторами для широкого прокату, покажемо фільм у 150-170 кінотеатрах по всій Україні».