У Запорізькій області рятувальники змагались за Кубок області з пожежно-прикладного спорту

Рятувальна справа – справа мужніх. Тільки відважна та смілива людина здатна ризикувати власним життям заради порятунку інших. Підйом по штурмовій та висувній драбинах, бойове

розгортання, подолання перешкод та інше – це те, чим рятувальники займаються на кожному бойовому чергуванні. Різниця полягає лише в тому, що нагорода за перемогу в спорті – матеріальна цінність, в реальному світі – збережене людське життя.
Так, 22 та 23 червня на стадіоні 7-ї пожежно-рятувальної частини з охорони Хортицького району відбувся обласний етап змагань з пожежно-прикладного спорту. Цього року за першість боролися 15 найсильніших команд області, серед яких спортсмени пожежно-рятувальних частин Запоріжжя, збірні Мелітополя, Бердянська та Енергодару.
Визначення кращої команди проводилося в 5-х видах змагань: подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, підйому по штурмовій драбині в вікно четвертого поверху навчальної башти, пожежній естафеті 4х100 метрів, бойовому розгортанні та встановлення та підйом по висувній 3-колінній драбині.
За сумою балів двох днів змагань почесну «бронзу» виборола команда 28 ДПРЧ. Друге місце посіли спортсмени Бердянська. Чемпіоном області з пожежно-прикладного спорту 2017 року стала команда Енергодара.
За перемоги в особистих та командних заліках усі бійці ДСНС були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками.
Перемоги завжди дарують приємні відчуття. Вони є свідченням того, що титанічна підготовка та докладені зусилля були не даремними. Але, головне – не зупинятися на досягнутому, а прагнути більшого, нових вершин та ще більш швидких фінішів. Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області бажає тим, хто виборов цього року перемогу не втрачати запалу та працювати над удосконаленням вмінь, а тим, хто симпатію Фортуни не здобув, побажаємо впевненості наполегливості у майбутньому.

 

ГУ ДСНС України у Запорізькій області