На Запоріжжі затримано поліцейського за збут наркотиків

На Запоріжжі затримано поліцейського за збут наркотиків

Працівники внутрішньої безпеки спільно з прокуратурою Запорізької області, за сприяння керівництва поліції області, припинили діяльність групи наркозбувачів. Серед затриманих, поліцейський одного з територіальних підрозділів ГУНП області.

Працівники Запорізького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України отримали інформацію про те, що група осіб, до складу якої входить поліцейський, займається збутом психотропної речовини на території Запоріжжя.

Прокуратурою Запорізької області було відкрито кримінальне провадження за ознакам ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Встановлено, що дільничний офіцер Заводського відділення поліції та його цивільна спільниця збували особливо небезпечну психотропну речовину – метамфетамін.

Злочинна діяльність правоохоронця та його спільниці задокументована. Речові докази вилучено.

Вирішується питання щодо оголошення їм про підозру та обрання  запобіжного заходу. Відпрацьовується коло усіх осіб, причетних до скоєння цього злочину.

Як і обіцяло керівництво запорізької поліції, покривати злочинців серед поліцейських ніхто не буде. Якщо буде виявлена та доведена причетність правоохоронця до злочинної діяльності чи скоєння правопорушень, поліція сприятиме затриманню та розслідуванню таких фактів.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

(за матеріалами Запорізького УДВБ НПУ)