Читайте у газеті “Запорізька правда” за 12.07.2018

Читайте у газеті “Запорізька правда” за 12.07.2018

Шановні друзі! У четвер, 12 липня , виходить у світ свіжий випуск «Запорізької правди», в якому йтиметься про важливі події у житті мешканців нашої області.

Творчий колектив газети зробив нинішній випуск видання традиційно цікавим і корисним для наших читачів і підготував для вас чимало читабельних матеріалів.

Ми працюємо для того, щоб ви були в курсі фактів та подій, що мають місце або відбуваються у нашій області, відчували динаміку змін і перетворень та могли прогнозувати їх подальший перебіг, а отже, будучи попередженими, були підготовлені до зустрічі із всілякими явищами у повному їх розмаїтті.

Газета виходить напередодні всенародного свята запоріжців – Дня працівників металургійної та гірничодобувної галузі. Чи не у кожній родині наших земляків є свої металурги чи шахтарі. Тож прийдешні вихідні видадуться дуже гучними. Втім, рекомендуємо поберегти себе, адже понеділок прийде неодмінно, він завжди так робить, і зранку першого робочого після свят дня таки ж доведеться іти на роботу.

Крім того, тільки у нашій газеті в рубриці «Справи небайдужих» ви дізнаєтесь про Події, які нас захоплюють, про Людей, які нас надихають, про Ідеї, які нас окриляють.

Також не забуваємо порадувати, а деколи і здивувати вас розмаїттям сенсацій.

Їх чимало у нинішньому випуску – на будь-який найвишуканіший смак. Адже для когось сенсаційною здаватиметься одна інформація, для іншого – друга. В цілому ж, захопливе читання ми вам гарантуємо. Зокрема, розкажемо про запорізького Фаберже – Василя Васильовича Коноваленка – людину з великим даром своїми творами викликати позитивні емоції у глядача – світлі та добрі. Роботи цього видатного митця (розмаїття метеликів та геми з портретом Л. Брежнєва) вивозились за кордон як офіційні подарунки держави, виставлялись в Салоні «Кольорове каміння» при Міністерстві зовнішньої торгівлі СРСР (зараз – Московський музей «Самоцвіти») як зразки того, що можна робити з дорогоцінного каміння та мінералів. Скульптури Василя Коноваленка знаходяться також в запасниках Алмазного фонду (Державне сховище Росії) і розцінені як унікальні – віднесені до національного надбання і заховані до національної скарбниці. Василь Коноваленко двічі нагороджений золотими медалями ВДНГ. Його вироби розкидані по всьому світові – в музеях і приватних колекціях Вашингтона, Нью-Йорка, Лос-Анджелеса, Денвера, Відня. Чому це ім’я було заборонено згадувати в часи радянської імперії? Про це дізнайтесь із «Запорізької правди».

Подаємо й корисну ужиткову інформацію.

Як депутат-металург Ярослав Криль завоював авторитет своїх виборців у сільськогосподарському Розівському районі? За що жителі Запорізького району полюбили депутата Дмитра Майстра? Журналісти «Запорізької правди» дізналися про «кухню» депутатської діяльності представників Запорізької обласної ради, а також з’ясували, який досвід взаємодії з депутатами мають запоріжці.

Традиційно ж, тільки у нашій газеті ви знайдете «Новини з пензликом» від карикатуриста Олега Локтєва, цікавий кросворд.

«Запорізька правда» також пропонує й цікаву рубрику «Дивина тижня». Її назва говорить сама за себе. На останній сторінці шукайте цікаві фото, у тому числі, й надіслані читачами. Нині пропонуємо вашій увазі розповідь про унікальну подію, що відбулася у Малій Білозерці. А також із бліц-опитування дізнайтеся, які творчі проекти вдалося реалізувати нашим землякам.

Також саме у нашій газеті міститься – місячний календар, гороскоп, прогноз погоди, найповніша тижнева програма телебачення із супутниковими каналами, безкоштовні приватні оголошення та ще багато іншої корисної інформації.

Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.

Придбати свіжий випуск «Запорізької правди» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 061- 787-54-09 (понеділок -середа) , або 061-787-54-21(робочі дні) у робочий час.