У Запорізькій області надходження єдиного соціального внеску зросли на 30 відсотків

У Запорізькій області надходження єдиного соціального внеску зросли на 30 відсотків

За десять місяців 2018 року запорізькі роботодавці сплатили до соціальних фондів 5 мільярдів 724,7 мільйона гривень єдиного соціального внеску (за оперативними даними та без показників великих платників податків, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС), що на 1,3 мільярда або майже на 30 відсотків більше, ніж торік.
Понад 54 відсотки від загальної суми забезпечили платники м. Запоріжжя – 3 мільярди 97 мільйонів, страхувальники м. Енергодар спрямували 597 мільйонів, м. Мелітополь та Мелітопольського району – 496 мільйонів, м. Бердянськ та Бердянського району – 358 мільйонів, Вільнянського району – 120,5 мільйона, Василівського району – 114 мільйонів, м. Токмак та Токмацького району – майже 107 мільйонів.
На збільшення надходжень єдиного соцвнеску вплинули темпи зростання фонду оплати праці, які порівняно з минулим роком підвищились більш ніж на 27 відсотків.
Усього в регіоні загальна кількість підприємців та підприємств-роботодавців, які сплачують ЄСВ, складає понад 109 тисяч, у тому числі майже 15 тисяч – це юридичні особи, 94,3 тисячі – суб’єкти господарювання-фізичні особи.

Головне управління ДФС у Запорізькій області