Читайте у газеті “Запорізька правда” за 08.11.2018 р.

Читайте у газеті “Запорізька правда” за 08.11.2018 р.

Шановні друзі! У четвер, 8 листопада, виходить у світ свіжий випуск «Запорізької правди», в якому йтиметься про важливі події у житті мешканців нашої області.

Творчий колектив газети зробив нинішній випуск видання традиційно цікавим і корисним для наших читачів і підготував для вас чимало читабельних матеріалів.

Ми працюємо для того, щоб ви були в курсі фактів та подій, що мають місце або відбуваються у нашій області, відчували динаміку змін і перетворень та могли прогнозувати їх подальший перебіг, а отже, будучи попередженими, були підготовлені до зустрічі із всілякими явищами у повному їх розмаїтті.

У дні, коли християни шанують всіх святих і згадують своїх померлих, молімося за тих, хто віддав своє життя за нас – свій народ і рідну землю, і славімо тих, хто й понині тримає для нас небо – береже від страхіть, що несуть агресори і окупанти. У «Запорізькій правді» читайте про героїв з військових частин, які дислокуються на території нашої області, та про чудову ініціативу відомої запорізької волонтерки Олени Ярошенко. Вона запрошує героїв на… бал.

Піднімаємо й важливі соціальні проблеми.

Зокрема поведемо розмову про ситуацію, що склалася у сфері пасажирських перевезень в обласному центрі. Мова про підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті.

Також не забуваємо порадувати, а деколи і здивувати вас розмаїттям сенсацій.

Нині розкажемо про те, як стати зіркою. Напередодні Дня працівників культури «Запорізька правда» пропонує своїм читачам змістовну зустріч із цікавою людиною – видатним актором і вокалістом, а віднедавна і телекінозіркою Жаном Сєлєзєнєвим, артистом Запорізького Театру поетичної пісні Олени Алексєєвої.

Подаємо й корисну ужиткову інформацію.

Подбай про себе! У рубриці «Ваше здоров’я» журналістка «Запорізької правди» Віталіна Московцева розкаже, як уникнути ризиків захворіти на пневмонію, діабет, про День логопеда і відмову від паління.

Традиційно ж, тільки у нашій газеті ви знайдете рубрику «Справи небайдужих» про Події, які нас захоплюють, про Людей, які нас надихають, про Ідеї, які нас окриляють, а також «Новини з пензликом» від карикатуриста Олега Локтєва, цікавий кросворд.

Чи бачили ви колись гриби вагою під 2 кіло? Про них розкажемо у традиційній рубриці «Дивина тижня». Її назва говорить сама за себе. На останній сторінці шукайте цікаві фото, у тому числі, й надіслані читачами. А із традиційного бліц-опитування ви дізнаєтесь ще й про те, які гриби зазвичай збирають запоріжці і чи безпечно їх вживати у їжу.

Також саме у нашій газеті міститься – місячний календар, гороскоп, прогноз погоди, найповніша тижнева програма телебачення із супутниковими каналами, безкоштовні приватні оголошення та ще багато іншої корисної інформації.

Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.

Придбати свіжий випуск «Запорізької правди» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 061- 787-54-09 (понеділок -середа) , або 061-787-54-21(робочі дні) у робочий час.