На етнонаціональні культурні заходи у наступному році збільшено фінансування

На етнонаціональні культурні заходи у наступному році збільшено фінансування

У центрі національних культур «Сузір’я» обласної універсальної наукової бібліотеки відбулося засідання координаційної ради громадських об’єднань національних меншин при голові облдержадміністрації.

Заступник директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Павло Мяло поінформував присутніх про виклики та загрози в етнонаціональній сфері, ґрунтуючи свою доповідь на аналітичній доповіді до Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році».

Президент громадської спілки «Асоціація національних меншин Запорізької області» Науфаль Хамдані ознайомив присутніх із найбільш масштабними культурно-просвітницькими заходами, що відбулися в області за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації у поточному році. Наразі вже відбулися «Приазовський Інтер-фольк» у смт. Приазовське, всеукраїнський фестиваль національних культур «Віра. Надія. Любов» у м. Мелітополь, фестиваль «Ми – українські» у м. Приморськ, фестиваль «Єдина родина» в рамках святкування Покрови на Хортиці у м. Запоріжжі та ряд інших.

Учасники ради також обговорили плани на прийдешній 2019 рік, адже в наступному році на заходи з реалізації обласної Програми підтримки розвитку культур національних меншин у Запорізькій області з обласного бюджету передбачено 700 тис. грн.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю