Запорізькі поліцейські виявили фальсифіковані автомобільні запчастини

Запорізькі поліцейські виявили фальсифіковані автомобільні запчастини

Поліцейські виявили та вилучили на одному з ринків Запоріжжя запчастини на вітчизняні автомобілі, на яких нанесені підроблені голографічні елементи із зображенням знаку для товарів та послуг автомобілебудівного заводу.

У квітні 2018 року до Вознесенівського відділення поліції надійшла заява від голови правління ПрАТ «Запорізький автомобілебудівний завод» щодо наявного факту незаконного використання знаків для товарів та послуг підприємства.

Слідчим було відкрито кримінальне провадження, під час розслідування якого встановлено, що невстановлена група осіб за попередньою змовою, здійснюють виготовлення запчастин на вітчизняні автомобілі, випущені підприємством ПрАТ «ЗАЗ», які в подальшому упаковуються в пакувальні ярлики з нанесеними голографічними елементами із зображенням знаку для товарів та послуг. Надалі зазначені автомобільні запчастини різноманітних видів, призначення та категорій, направляються на реалізацію до місць продажу.

Поліцейськими встановлено, що продаж фальсифікованих автомобільних запчастин здійснюється на ринку у Вознесенівському районі Запоріжжя.

6 листопада під час проведення обшуку торгівельних місць на ринку по вулиці Брянській виявлено та вилучено автомобільні запчастини, на яких нанесені підроблені голографічні елементи із зображенням знаку для товарів та послуг ПрАТ «ЗАЗ» та мається маркування відповідно до фірмового каталогу запчастин підприємства.

Призначено проведення відповідних експертиз.

На даний час вживаються заходи щодо встановлення кола осіб, причетних до скоєння злочину.

Триває розслідування кримінального провадження за ознаками ч.1 ст.229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що поліцейські та працівники СБУ викрили мешканця Мелітополя, який збував боєприпаси та метамфетамін.

Відділ комунікації поліції Запорізької області