У Запорізькій області поліцейські вилучили канабіс та боєприпаси

У Запорізькій області поліцейські вилучили канабіс та боєприпаси

В Якимівському районі поліцейські у двох місцевих мешканців виявили та вилучили наркотичний засіб, зброю та боєприпаси. Вилучене направлено на експертизу. Відкриті кримінальні провадження.

7 листопада слідчий та співробітники кримінальної поліції Кирилівського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області провели два санкціоновані обшуки в селі Шелюги Якимівського району.

За місцем мешкання раніше засудженого чоловіка 1970 року народження поліцейські виявили та вилучили два паперові згортки з наркотичною речовиною в подрібненому стані, попередньо встановлено наркотичний засіб «канабіс».

А за місцем мешкання раніше незасудженого чоловіка 1969 року народження поліцейські виявили та вилучили:

три паперові згортки з наркотичною речовиною в подрібненому стані, попередньо встановлено наркотичний засіб «канабіс» та пакет з насінням коноплі;
обріз мисливської рушниці;
63 набої різних калібрів;
саморобний пристрій для виготовлення набоїв;
саморобний пристрій для відстрілу дірбнокаліберних набоїв;
металеву банку з мисливським порохом;
два піротехнічні пристрої.

Все вилучене направлено на дослідження до Запорізького Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

За обома фактами відкрито кримінальні провадження за ознаками ч.1 ст.309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Крім того, відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибухонебезпечними речовинами) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

З початку року запорізькими поліцейськими 255 особам повідомлено про підозру у скоєнні злочинів в сфері незаконного обігу зброї, боєприпасів або вибухових речовин та 693 особам – у скоєнні злочинів в сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

Нагадаємо, що працівники Михайлівського відділення поліції вилучили у раніше незасудженого чоловіка наркотичні засоби, які він зберігав з метою подальшого збуту.

Відділ комунікації поліції Запорізької області