Запорізькі правоохоронці відвідали сім’ї, які перебувають на обліку

Запорізькі правоохоронці відвідали сім’ї, які перебувають на обліку

У Василівському районі працівники поліції ювенальної превенції та служби у справах дітей провели рейд по родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах. Під час заходу поліцейські надали поради батькам щодо виховання неповнолітніх та попередили про відповідальність за порушення їхніх прав.

7 листопада у Василівському районі працівники поліції ювенальної превенції разом зі спеціалістами служби у справах дітей відвідали сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. Там на обліку перебуває 26 сімей, в яких виховується 49 дітей.

Правоохоронці обстежили житлово-побутові умови проживання дітей. Вивчили психологічний клімат в родинах, надали поради батькам щодо виховання дітей та попередили про відповідальність за порушення їхніх прав. Неповнолітнім поліцейські нагадали правила безпечної поведінки на вулиці та правила поведінки у школі.

Під час рейду працівники поліції притягнули 2 громадян до адміністративної відповідальності за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Усього з початку року поліцейськими 1190 осіб притягнуто до відповідальності за невиконання обов’язків щодо виховання дітей.

Нагадаємо, що працівники відділу ювенальної превенції влаштували для школярів екскурсію до Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.

Відділ комунікації поліції Запорізької області