В Олександрівському районі встановили близько 400 нових контейнерів для сміття

В Олександрівському районі встановили близько 400 нових контейнерів для сміття

У дворах багатоповерхівок Олександрівського району пластикові контейнери для сміття міняють на металеві. На сьогодні роботи практично завершені. Замінено близько 400 контейнерів. Сьогодні такі роботи проводилися у дворах будинків по вулиці Українській, 2, 2б.
В цьому році в Запоріжжі розпочато масштабну роботу по заміні контейнерів для ТПВ, закупівлі нового транспорту для вивезення сміття. Ці заходи реалізуються в рамках виконання Меморандуму, підписаного між виконкомом Запорізької міської ради та ТОВ «Вельтум-Запоріжжя», реалізації інвестиційної програми підприємства. Головна мета цієї роботи – підвищення якості надання послуг з вивезення сміття.
Як розповів генеральний директор ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» Ігор Бурчак, в Олександрівському районі реалізується своєрідний експеримент. Тут не тільки змінюють контейнери. Також змінено маршрути руху сміттєвозів, залучена нова техніка. В результаті замість п’яти старих машин на маршрутах працюють дві нові, які були придбані в поточному році.
– Нові автомобілі із заднім завантаженням, більш місткі. Змінюючи контейнери на нові, ми отримуємо можливість використовувати тут більш сучасну техніку. Такі автомобілі можуть завантажити і перевезти більшу кількість сміття, в результаті покращується якість роботи з вивезення ТПВ, – зазначив Ігор Бурчак.
Всього в цьому році підприємство «Вельтум-Запоріжжя» планує придбати близько тисячі нових контейнерів. Їх також будуть встановлювати по місту. На черзі Вознесенівський район.
Для заміни пластикових контейнерів на металеві є й інша причина – вандалізм. За кілька останніх місяців в Запоріжжі невідомі спалили близько 80 контейнерів. Підприємство звернулося до правоохоронців, але результату поки немає.
– Ми змушені встановлювати контейнери замість згорілих. Якби подібних випадків не було, то ми могли б використовувати ці баки більш ефективно. Наприклад, встановлюючи їх там, де контейнерів недостатньо по нормі накопичення. Однак через дії вандалів такої можливості у підприємства немає, – заявив Ігор Бурчак.