Читайте у газеті “Запорізька правда” за 15.11.2018 р.

Читайте у газеті “Запорізька правда” за 15.11.2018 р.

Шановні друзі! У четвер, 15 листопада, виходить у світ свіжий випуск «Запорізької правди», в якому йтиметься про важливі події у житті мешканців нашої області.

Творчий колектив газети зробив нинішній випуск видання традиційно цікавим і корисним для наших читачів і підготував для вас чимало читабельних матеріалів.

Ми працюємо для того, щоб ви були в курсі фактів та подій, що мають місце або відбуваються у нашій області, відчували динаміку змін і перетворень та могли прогнозувати їх подальший перебіг, а отже, будучи попередженими, були підготовлені до зустрічі із всілякими явищами у повному їх розмаїтті.

Не забудемо героїзм і титанічні зусилля українського народу у зміщенні антинародної влади, розбудові правової держави та захисту її від окупантів, коли люди з різних верств суспільства піднялися й об’єдналися для боротьби з ворогом, проявивши гідність, волю, а головне – прагнення бачити Україну незалежною потужною державою. У Запоріжжі напередодні Дня Гідності і Свободи згадали запорізького майданівця – заступника командира Шевченківської десятки Запорізької обласної Самооборони, а потім – добровольця батальну «Донбас» Дмитра Мартьянова з позивним «СОН», який загинув в Ілловайському котлі, віддавши своє життя за незалежність нашої держави. А також знаком народної пошани «ГІДНІСТЬ та ВОЛЯ» відмітили ветеранів АТО і бійців ООС, волонтерів.

Піднімаємо й важливі соціальні проблеми.

Економіка грунтується на культурі. Прес-тур на XVIII Міжнародний економічний форум у Львові, організований журфондом НСЖУ, спонукав журналістку видання Валерію Євгеньєву до роздумів над тим, як культура впливає на розвиток економіки, забезпечує виробниче і соціальне піднесення. Запоріжці, нумо, рівняймося на львів’ян! Бо вони таки ж переконують, що цікаві робочі місця з високою зарплатнею на надсучасних підприємствах можливі лише у культурно високорозвиненому суспільстві. І в цій царині кожен має почати з себе.

Також не забуваємо порадувати, а деколи і здивувати вас розмаїттям сенсацій.

Подаємо й корисну ужиткову інформацію.

Традиційно ж, тільки у нашій газеті ви знайдете рубрику «Справи небайдужих» про Події, які нас захоплюють, про Людей, які нас надихають, про Ідеї, які нас окриляють, а також «Новини з пензликом» від карикатуриста Олега Локтєва, цікавий кросворд.

Чи бачили ви колись кришталеві троянди? Ні, не коштовні прикраси. А справжні квіти? Про них розкажемо у традиційній рубриці «Дивина тижня». Її назва говорить сама за себе. На останній сторінці шукайте цікаві фото, у тому числі, й надіслані читачами. А із традиційного бліц-опитування ви дізнаєтесь за що саме запоріжці полюбляють зиму..

Також саме у нашій газеті міститься – місячний календар, гороскоп, прогноз погоди, найповніша тижнева програма телебачення із супутниковими каналами, безкоштовні приватні оголошення та ще багато іншої корисної інформації.

Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.

Придбати свіжий випуск «Запорізької правди» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 061- 787-54-09 (понеділок -середа) , або 061-787-54-21(робочі дні) у робочий час.