До дня Гідності та Свободи. Показ та обговорення документального фільму  «Євромайдан SOS»

До дня Гідності та Свободи. Показ та обговорення документального фільму «Євромайдан SOS»

Дата: 21.11.2018 18:30
Учасники: Віктор Кривоносов Книгарня «Є» та Кіноклуб Docudays UA при Центрі мистецтв «Арт-Простір» запрошують на перегляд та обговорення документального фільму Сергія Лисенка «Євромайдан SOS» до дня Гідності і Свободи. 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.
Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го. Метою запровадження пам’ятної дати є утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору.
Фільм «Євромайдан SOS» розповідає про одну з найперших волонтерських ініціатив , яка під час Революції Гідності об’єднала людей, готових з ризиком для себе захищати права, свободу та життя учасників протесту, про взаємодопомогу, про те, що мотивує людей волонтерити. Олександра Матвійчук – відома в Україні молода правозахниця, керівник Центру Громадянських Свобод розповідає, як наступного дня після побиття студентів на Майдані Незалежності 30 листопада 2013 року активісти відкрили “гарячу” лінію для постраждалих і ще одну – для волонтерів-адвокатів. І таким чином забезпечили юридичні послуги та захист у судах для учасників протесту. Нині вони ведуть моніторинг військових злочинів на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, передають добуті документи в Гаазький суд, займаються міжнародною адквокацією та борються за звільнення українських політичних в’язнів у Росії. Фільм створено за підтримки посольства Швеції в Україні.ФОФлександра Матвійчук –Ф ФФівамитлошшшлротттиапргншороовФільм ідома в Україні молода правозахниця, керівник Центру Громадянських Свобод розповідає, як наступного дня після побиття студентів на айдан
Адреса Книгарні «Є»: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 137.Зупинка громадського транспорту «Майдан Фестивальний».
Тел.: (094) 885 3903.
Вхід вільний!