.
  • .

Запорізькі поліцейські розповіли дітям правила поведінки на стадіон

Співробітники відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Запорізькій області взяли участь в соціальному фестивалі для дітей в рамках проекту «Відкриті уроки футболу», який спрямований на популяризацію серед неповнолітніх здорового способу життя та залучення їх до занять спортом.


4 квітня на стадіоні Класичного приватного університету відбулось урочисте відкриття заходу, під час якого для дітей влаштували розважальні футбольні ігри, уроки, змагання та конкурси.

 

До 6 квітня близько 200 дітлахів з загальноосвітніх шкіл, а також діти, які тимчасово переселені із зони проведення Антитерористичної операції, зможуть займатися футболом, який є відкритим для всіх, незважаючи на наявність обдарованості, незалежно від статі, соціального статусу та матеріальної забезпеченості сім’ї.

Організатори вважають, що розважальні футбольні ігри – це не лише гарний спосіб провести дозвілля та відпочити від навчання, а також потужний виховний інструмент для запобігання дитячих конфліктів і злочинності. Тож задля цієї мети до проведення спортивних фестивалів приєднались і працівники поліції.
Так поліцейські з відділу ювенальної превенції розповіли маленьким футболістам про заходи безпеки під час футбольних матчів, що заборонено робити присутнім на стадіоні, яка передбачена відповідальність за вчинені там правопорушення, які підрозділи поліції охороняють громадський порядок під час змагань.

 

Відділ комунікації поліції Запорізької області

Безкоштовні оголошення

Швидко, легко й безкоштовно

Подати оголошення в газету

Важливо

Читай он-лайн

 

page 1 thumb large100

Замовити передплату

Оформи електронну передплату - читай газету “Запорізька правда” он-лайн!

strelka animatsionnaya kartinka 0265

Підпишіться на наш відеоканал