.
  • .

Запорізькі правоохоронці розшукали двох неповнолітніх в курортному містечку

Співробітники сектору реагування поліції Кирилівського відділення поліції встановили місце знаходження двох розшукуваних неповнолітніх.


13 травня 2017 року до  Шевченківського відділення поліції Дніпровського відділу Головного управління Національної поліції в Запорізькій області звернулась 44-річна мешканка міста. Жінка розповіла, що її 17-річна донька пішла з дому та до теперішнього часу не повернулась. Місце її знаходження невідоме.
А вже через деякий час до Комунарського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області надійшло повідомлення від 43-річної місцевої мешканки про те, що її 16-річний пішов з дому та не повернувся.
У ході першочергового з’ясування обставин було встановлено, що неповнолітні спілкуються та можуть знаходитись разом. Поліцейські опитали батьків, сусідів, відпрацьовували родинні та дружні зв’язки зниклих неповнолітніх. Правоохоронці відпрацьовували залізничний вокзал, автостанції, розважальні заклади, парки відпочинку, місця скупчення молоді. Орієнтування на зниклих розмістили у всіх громадських місцях і засобах масової інформації.
І 13 червня  співробітники сектору реагування поліції Кирилівського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області побачили схожих за описом неповнолітніх. Їх доставили до відділення поліції. Обох «мандрівників» співробітники сектору ювенальної превенції Шевченківського відділення поліції Запоріжжя привезли в місто та повернули батькам.
З обома неповнолітніми та їх батьками працівники поліції провели профілактичні бесіди про недопущення подібних дій у майбутньому.
Правоохоронці звертаються до батьків: уважно стежте за своїми дітьми. Цікавтесь життям дитини, заохочуйте їх до спілкування, звертайте увагу на їх захоплення особливо під час літніх канікул.

 


Відділ комунікації поліції Запорізької області

Безкоштовні оголошення

Швидко, легко й безкоштовно

Подати оголошення в газету

Важливо

Читай он-лайн

 

page 1 thumb large100

Замовити передплату

Оформи електронну передплату - читай газету “Запорізька правда” он-лайн!

strelka animatsionnaya kartinka 0265

Підпишіться на наш відеоканал