.
  • .

Дмитро Зусманович: «Забезпечити Україні гідне місце в світовій економіці - наш громадянський обов'язок»

Запорізький бізнесмен і меценат Дмитро Зусманович, взявши участь в авторитетному міжнародному економічному форумі 2017-го року, який пройшов в Санкт-Петербурзі наприкінці травня, в черговий

раз сфокусував увагу світової громадськості на необхідності зупинити війну на Сході України і потребі сформувати передумови для ефективного економічного зростання на території нашої держави, що зазнала руйнування.

 

Програма Форуму була розроблена за участю понад 500 провідних експертів з Європи, США, Австралії і країн Азії - це представники різних економічних шкіл, інститутів розвитку, ділових кіл з усього світу. Понад 900 модераторів і спікерів виступили з питань соціально-економічного розвитку, енергетики і транспорту, екології та охорони здоров'я, культури і туризму, освіти і науки. Петербурзький форум вибрали місцем зустрічі лауреати Нобелівської премії, які провели на Форумі спеціальну сесію «Наука - погляд у майбутнє».

- Глобальна економіка намагається намацати нову точку балансу. Саме навколо цієї теми будувалося обговорення на заходах ділової програми Форуму, - розповів Дмитро Маркович. - Ще одна важлива тема - перехід світової економіки до нового промислового укладу. У зв'язку з цим Україні потрібна нова економічна стратегія. І я вважаю, що це громадянський обов’язок провідних представників українського бізнесу - забезпечити нашій державі гідне місце в світовій економіці. 
Форум зібрав на своєму майданчику рекордну кількість учасників - понад 14 000 представників бізнесу, глав міжнародних організацій, офіційних осіб, експертів, науковців та журналістів більш ніж з 143 країн світу. Тут були широко представлені компанії з США, Німеччини, Китаю, Італії, Японії та інших держав. У Форумі також взяли участь високопоставлені зарубіжні політики: Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш, Генеральний секретар Організації країн - експортерів нафти (ОПЕК) Мохаммед Санусі Баркіндо, а також 45 міністрів з 30 іноземних держав.
Поряд з насиченою діловою програмою на різних майданчиках форуму відбулося 88 культурних і спортивних заходів. Настільки велика культурна програма дозволила учасникам Форуму працювати на більш довірчому і продуктивному рівні, а також створила комфортну атмосферу для неофіційного діалогу. 

- Даний економічний форум - ефективний інструмент для обговорення, пошуку відповідей і рішень на актуальні питання в найрізноманітніших сферах, - вважає Дмитро Зусманович.- На такому майданчику варто гучно заявити, що Україні пасує гідне місце у світовій економіці. Упустити таку можливість ми не маємо права.

Підпишіться на наш відеоканал