Єдина Країна! Единая Страна! Ваше здоров’я
 

Запорізька правда

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
ОФІЦІЙНО
Головна Ваше здоров’я
Ваше здоров’я

Три поверхи здоров'я

Головний лікар Олексій Алімпієв здійснює черговий обхід відділень. У неврологічному він спілкується із завідуючою Наталією Томах та лікарем Юлією ТарасевичУ лікарню краще приходити не в якості пацієнта. Наприклад, відвідати родича чи колегу. Або як ми - завітали після телефонного дзвінка кількох запорізьких ветеранів, котрі уклінно просили висловити подяку медичному персоналу 2-ої міської клінічної лікарні за совісну й сумлінну працю.
Детальніше...
 

"Біла чума" чатує на необачних

Наступного вівторка в Україні завершується місячник боротьби з туберкульозом. Цю хворобу ще називають "сухотами" або "білою чумою". Ще б пак! Хвора людина буквально сохне, слабне на очах, немов дерево без води. Якщо туберкульоз не лікувати, летальний кінець неминучий. За спостереженнями медиків, останнім часом хвороба все частіше вражає дітей. Ще в 1995 році в Україні офіційно проголосили епідемію туберкульозу - на жаль, ця проблема актуальна й досі. Високою лишається і смертність від цієї хвороби.
Детальніше...
 

Не лякайтеся мамографа

Щороку кожна жінка має двічі пройти ультразвукове дослідження. А якщо вона старше 45 років, то обов'язково раз на рік має зробити мамографію. Це не просто благе побажання медиків: загроза раку молочної залози й інших жіночих органів з віком стає все реальнішою. УЗД і мамографія дають змогу рано виявити небезпечне захворювання, а отже, набагато підвищують шанси хворої жінки лишитися в живих.
Детальніше...
 

Шість "золотих" порад від геніального лікаря Миколи Амосова

Пропонуємо вам кілька порад від геніального хірурга Миколи Амосова, як співіснувати з медициною, щоб довше пожити й менше терпіти нещасть від хвороб.
Детальніше...
 

Повертати здоров'я і радість життя

Микола Постоленко, завідуючий проктологічним відділенням 9-ї міської багатопрофільної клінічної лікарніНаше бурхливе життя, здається, складається із суцільних проблем - на роботі, в побуті. Та ми вже якось звикли до якихось дрібних неприємностей, негараздів, намагаємося подолати їх, і, як кажуть, рухаємось далі. А ось, коли виникають серйозні проблеми зі здоров'ям, то всі інші просто втрачають сенс. І одразу ж постають питання: в яку клініку звернутися? Де працюють фахові лікарі? І яке щастя, коли доля зводить нас із справжніми професіоналами! Мені довелося особисто переконатися у професійній майстерності одного з лікарів Запоріжжя - Миколи Постоленка, завідуючого проктологічним відділенням 9-ї міської багатопрофільної клінічної лікарні, кандидата медичних наук, доцента кафедри хірургії і проктології ДЗ "ЗМАПО МОЗ України". Бачила, як він працює, як ставиться до хворих і колег.
Детальніше...
 


Cторінка 1 з 56

Архів

квітня 2015
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930