.
  • .

„Акорди Хортиці” лунають над Запоріжжям

27 березня о 18 годині в концертному залі ім. М. І. Глінки Запорізької обласної філармонії пройде урочисте  відкриття XVII Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого та юнацького виконавського мистецтва „Акорди Хортиці”.

Детальніше...

СПАДКОЄМЦІ КОРИФЕЇВ-МАГАРІВЦІВ

На порозі професійного свята — Міжнародного дня театру — згадуємо славетне минуле, думаємо про сьогодення, мріємо про добре майбутнє.

Детальніше...

Із симфонічним оркестром зіграють 26 обраних

Понад 800 юних музикантів у віці від 6 до 20 років візьмуть участь у фінальному турі ХVІІ Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої та юнацької виконавської майстерності «Акорди Хортиці», який традиційно проходить у Запоріжжі наприкінці березня.

Детальніше...

Християни нашого краю Великодень святкуватимуть разом

Єпископ Запорізький і Мелітопольський Української православної церкви Київського патріархату Фотій, екзарх Донецький Української Греко-Католицької церкви Степан, генеральний вікарій, єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії Римо-Католицької церкви в Україні Ян Собіло,

Детальніше...

Виставка німецьких художників України, присвячена 500-річчю Реформації

В рамках відзначення 500-річчя Реформації 17 березня в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка етнічних німецьких художників.

Детальніше...

Запоріжжя – місце зустрічі із Магдебургом

У рамках підготовки німецько-українського театрального фестивалю „Місце зустрічі Запоріжжя” 15 березня відбулася відеоконференція за участі директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації Владислава Мороко,

Детальніше...

Прийде і до нас «Французька весна»

Чотирнадцять років поспіль в Україні проходить фестиваль «Французька
весна».

Детальніше...

Безкоштовні оголошення

Швидко, легко й безкоштовно

Подати оголошення в газету

Читай он-лайн

 

page 1 thumb large57

Замовити передплату

Оформи електронну передплату - читай газету “Запорізька правда” он-лайн!

strelka animatsionnaya kartinka 0265

 

 

Підпишіться на наш відеоканал