.
  • .

СВЯТО КРАСИ,ТАЛАНТІВ І ГРАЦІЇ

Оріхівський дитячий театр мод «Клеопатра»  підтвердив  звання «зразковий», яке колектив було присвоєно дев’ять років тому. А заснований він у 1999-му, і його беззмінним художнім керівником є Світлана Саітгалєєва. Глядачі, які

зібралися у районному будинку культури, побачили цікаву програму, яка розпочалась з шоу «Шабаш на Вальпургієву ніч», у виконанні юних моделей в образах відьмочок. Досить оригінальними були покази колекцій «Квіти» і «Солодкі смаколики».

 


 Учасники «Клеопатри» Аліна Хвостенко, Віка і Аріна Дроздови, Аня Хоренженко, Юліана, Анастасія і Валерія Браженюк, Катя Бєлікова,Ліза Лісаченко, Ангеліна Марутян, Валерія Плескач, Катя Кривуля,Віка Рижа, Маша Дяченко, Стеша Маринченко,Ліза Андрющенко, Іванка Правдолюбенко, Катя Галчанська, Тимофійко Шкапа, Полінка Черновал, Ваня,Аня і Стеша Гринь артистично демонстрували яскраві сценічні костюми.
А ще у концертній програмі виступили юні танцюристи, співаки та гімнасти- вихованці Яни Склярової, Галини Клиновської, Інеси Гальчанської, Тетяни Темненко, Вікторії Лобинцевої
Сто шоколадок для нагороди учасників програми вручила начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Качур, яка висловила щирі побажання і велику вдячність, дітям та їхнім наставникам і батькам. Таку ж кількість шоколадних тістечок передала від давнього друга театру мод підприємця Артема Залуніна депутат міськради Любов Ярова. для дітей.


Тамара КУРОЧКІНА.
Фото Галини Панкевич.
м. Оріхів.

 Собака на 23 сентября

 

kot

 

Підпишіться на наш відеоканал