.
  • .

Володимир Буряк пропонує створити спеціальний маршрут, який з'єднає центральний проспект і парк "Дубовий гай"

Центральний парк культури і відпочинку "Дубовий гай" - одне з улюблених місць відпочинку запоріжців. Кожні вихідні його відвідують тисячі городян і гостей міста. Тут регулярно проходять

різні культурні, спортивні заходи. При цьому від проспекту Соборного до парку багато запоріжців вимушені йти пішки. Це питання розглядалося в ході апаратної наради, яку проводив міський голова Володимир Буряк.
Міський голова відмітив, що у місцевої влади є великі плани з розвитку парку "Дубовий гай". Пройшов Всеукраїнський архітектурний конкурс на підготовку ескізного проекту реконструкції ЦПКіВ "Дубовий гай". Переможцем стала київська фірма, яка отримала перевагу в подальшій розробці проектно-кошторисної документації реконструкції головного міського парку.
На сьогодні місто вже є власником ескізного проекту. Проектантові поставлено завдання, не пізніше листопада надати проектно-кошторисну документацію реконструкції парку "Дубовий гай". За попередніми розрахунками вартість реконструкції парку складе близько 250 мільйонів гривен. Проект має бути наданий в листопаді, щоб була можливість передбачити у бюджеті на 2018 рік кошти на перший етап реконструкції. Передбачається, що реконструкція парку стартує в 2018 році і займе не менше трьох років.
Нагадаємо, роботи з благоустрою "Дубового гаю" проводитимуться і цього року. Зокрема, будівництво каналізації. Також готується проект благоустрою території навколо парку. Планується почати розчищення річки Мокра Московка і відремонтувати міст через неї.
- Виникає питання, чом би не передбачити в планах розвитку парку "Дубовий гай" створення окремого маршруту, що сполучає наш центральний парк з площею Свободи, щоб запоріжцям і гостям міста було простіше туди дістатися.
Необхідно ретельно пропрацювати усі варіанти, можливо, зробити цей маршрут безкоштовним, оскільки після реконструкції, упевнений, кількість тих, що бажають відвідувати Дубовку збільшиться в рази, - сказав Володимир Буряк.

 

Підпишіться на наш відеоканал