Комедія  французького комедіографа на сцені запорізького театра

17 червня 2017 року в Запорізькому музично-драматичному театрі  ім. В. Р. Магара відбудеться прем’єра комедії «Четверо в одній спальні»  від режисера-постановника —  Євгена

Головатюка. Вистави за п'єсами Камолетті з постійним успіхом йдуть на сценах світу, не винятком стала  й сцена Запорізького театру. Перший показ вистави пройшов в 2015 році, що став приводом для багатьох позитивних відгуків. Тому режисер разом зі своєю командою і акторським складом вирішили поставити комедію в 2017 році.

 

 Незграбна і, на перший погляд, нерозумна служниця Анна випадково стає центром віртуозно закрученого сюжету. В будинок багата сімейна пара наймає покоївку. Її пристрасть – гроші. Коли господарі покидають будинок, вона залишається, щоб заощадити. На початку все виглядає досить буденно. Але яке ж здивування Анни, коли за короткий час до оселі повертаються і господар, і господиня, але не один з одним, а з коханцями. Подружня пара вирішила “освіжити” своє особисте життя. Ось і опиняються тут усі четверо... водночас!

Настав зоряний час служниці! Вона виявляючи чудеса винахідливості, щомиті “розрулює” загрозливі для усіх ситуації, ладна робити все, щоб у величезному особняку господарі не зіткнулися один з одним. Натомість робить це зовсім не безкорисливо. Ох, вже ця Анна!


Анастасія КУРКІНА

Додаткова інформація