.
  • .

Ураза-байрам у мусульман

Мусульмани мелітополя відзначили Ураза-байрам.Святкова молитва відбулася в Палаці культури залізничників.Ураза-байрам, відомий також як Свято розговіння і Ід аль-Фітр - Це один

з двох головних днів ісламського календаря, що знаменує завершення посту, який тривав протягом священного місяця Рамадан (початок якого в цьому році припало на 27 травня). Традиція святкування дня розговіння веде свій початок з часів пророка Мухаммеда, з 624 рік. Відзначається в перші три дні місяця Шавваль (10 місяць ісламського календаря).

 

У цей день мусульмани здійснюють святкову ритуальну молитву (ід-намаз), надягають кращий одяг, готують традиційні страви, а після святкової молитви накривають святкові столи, запрошують в гості сусідів, родичів і друзів, здійснюють відповідні гостьові візити з подарунками, радіють і веселяться.У щасливий для всіх мусульман день свята діти беруть участь в різних іграх, відвідують сусідів, які роздають їм солодощі. У цей час прийнято також роздавати пожертвування бідним, дарувати подарунки і просити один в одного пробачення.

Підпишіться на наш відеоканал