.
  • .

На рубіжах країни

Народний депутат України Олександр Романовський побував з робочим візитом у відділі прикордонної служби «Запоріжжя» Бердянського прикордонного загону, який розташований у міжнародному аеропорту «Запоріжжя». Його зустрічали начальник штабу Бердянського прикордонного загону Сергій Рибальченко та начальник ВПС «Запоріжжя» Дмитро Фукс.

В ході зустрічі, Олександру Володимировичу розповіли про умови роботи прикордонників, продемонстрували матеріально-технічну базу та оснащення працівників ВПС «Запоріжжя».

Ознайомившись із порядком проходження пасажирів та вантажів під час перетину Державного кордону України, народний депутат України Олександр Романовський переконався у повній готовності підрозділу до практичного застосування безвізового режиму. Технічне оснащення та рівень підготовки запорізьких прикордонників дозволяють виявляти осіб, які порушують Закони України та норми міжнародного права.

Матеріально-технічне та соціальне забезпечення прикордонників знаходиться на достатньому рівні, вони отримують гідну зарплату, мають соціальний пакет, при бажанні, у кожного є можливість отримати додаткову освіту чи підвищити рівень знань. Зокрема, за посередництва громадської організації «Союз ветеранів прикордонних військ», досягнуто домовленості з керівництвом ЗНУ щодо проведення курсу з підвищення рівня володіння англійською мовою. Тісна співпраця із місцевими органами державної влади дозволяє оперативно вирішувати проблеми. Зокрема, у зв’язку із появою нових робочих місць, ВПС «Запоріжжя» та обласний центр зайнятості провели ярмарку вакансій, за підсумками якої уже декілька жителів Запоріжжя уклали контракт на службу у Бердянському прикордонному загоні.

Велику надію покладають прикордонники на завершення реконструкції злітно-посадкової полоси та побудову нового терміналу, що зробить аеропорт «Запоріжжя» одним із кращих у державі. Народний депутат України Олександр Романовський пообіцяв сприяння у вирішенні цього питання та висловив переконання у плідній  співпраці з усіх інших питань, спрямованих на належне забезпечення оборони та охорони Державного кордону України.

Підпишіться на наш відеоканал