.
  • .

У випадку неправильності оплати праці в зоні відчуження необхідно зробити перерахунок заробітної плати

«Під час аварії на Чорнобильській АЕС я працював на одному з підприємств міста Кіровоград (нині – Кропивницький). За наказом цього підприємства, виданого на підставі призивної повістки Міськвійськомату міста Кіровоград,

Детальніше...

Смерть боржника за кредитним договором: крах чи порятунок для майнового поручителя?

Моя близька подруга уклала кредитний договір з банком та отримала споживчий кредит. Я виступила в якості майнового поручителя, уклавши з банком договір іпотеки, і в якості предмету застави передала банку квартиру. Подруга не змогла сплачувати кредит через стрімке зростання курсу долара.

Детальніше...

Чи можна повторно звернутись з апеляційною скаргою до апеляційного суду?

«Банк звернувся до суду з позовом до мене про стягнення заборгованості за кредитним договором. Рішенням суду позов було задоволено.

Детальніше...

У запитах громадяни найбільше цікавляться правовою інформацією

За даними відділу по роботі із зверненнями громадян, протягом січня-листопада 2016 року до апарату Запорізької облдержадміністрації надійшло 339 запитів на публічну інформацію.

Детальніше...

У райцентрах Запорізької області відкрилися Бюро безоплатної правової допомоги

Першим 31 серпня відкриється Гуляйпільске бюро правової допомоги (вул. Соборна, 103), всього ж з 1 вересня 2016 року у Запорізькій області запрацюють 16 бюро правової допомоги (БПД).

Детальніше...

В АТО загинули двоє запоріжців

На вчорашній сесії Запорізької облради її голова Григорій Самардак повідомив сумну новину про втрати, понесені регіоном.

Детальніше...

 

 

medeya

Цирк 08.06

 

Підпишіться на наш відеоканал