.
  • .

Смерть боржника за кредитним договором: крах чи порятунок для майнового поручителя?

Моя близька подруга уклала кредитний договір з банком та отримала споживчий кредит. Я виступила в якості майнового поручителя, уклавши з банком договір іпотеки, і в якості предмету застави передала банку квартиру. Подруга не змогла сплачувати кредит через стрімке зростання курсу долара.

Детальніше...

Чи можна повторно звернутись з апеляційною скаргою до апеляційного суду?

«Банк звернувся до суду з позовом до мене про стягнення заборгованості за кредитним договором. Рішенням суду позов було задоволено.

Детальніше...

У запитах громадяни найбільше цікавляться правовою інформацією

За даними відділу по роботі із зверненнями громадян, протягом січня-листопада 2016 року до апарату Запорізької облдержадміністрації надійшло 339 запитів на публічну інформацію.

Детальніше...

У райцентрах Запорізької області відкрилися Бюро безоплатної правової допомоги

Першим 31 серпня відкриється Гуляйпільске бюро правової допомоги (вул. Соборна, 103), всього ж з 1 вересня 2016 року у Запорізькій області запрацюють 16 бюро правової допомоги (БПД).

Детальніше...

В АТО загинули двоє запоріжців

На вчорашній сесії Запорізької облради її голова Григорій Самардак повідомив сумну новину про втрати, понесені регіоном.

Детальніше...

Як отримати свідоцтво про смерть людини на окупованій території?

«…Моя свекруха померла на тимчасово окупованій території в стаціонарі терапевтичного відділення. Я є її єдиною родичкою. Маю в наявності лікарське свідоцтво про смерть, довідку про причину смерті, свідоцтво про смерть. Всі ці документи видані т.зв. «ДНР», що зазначено на відтисках штампів, гербових печатках, голограмах і написах на цих документах. В графі «Місце смерті» в свідоцтві про смерть зазначено «Донецька народна республіка». Що необхідно для офіційного визнання і підтвердження державою Україна факту смерті моєї свекрухи з наданням підтверджуючого документа – свідоцтва про смерть?
Світлана Ковальська, м. Енергодар»

Детальніше...

Безкоштовні оголошення

Швидко, легко й безкоштовно

Подати оголошення в газету

Читай он-лайн

 

page 1 thumb large57

Замовити передплату

Оформи електронну передплату - читай газету “Запорізька правда” он-лайн!

strelka animatsionnaya kartinka 0265

 

 

Підпишіться на наш відеоканал