.
  • .

У запитах громадяни найбільше цікавляться правовою інформацією

За даними відділу по роботі із зверненнями громадян, протягом січня-листопада 2016 року до апарату Запорізької облдержадміністрації надійшло 339 запитів на публічну інформацію. Найактивнішими запитувачами традиційно залишаються фізичні особи (210), тоді як значно рідше звертаються юридичні особи (70) та об’єднання громадян (59).
За підсумками розгляду задоволено 293 запити. Відмовлено у 46 випадках, здебільшого – у 43 випадках – з тієї причини, що облдержадміністрація не володіє і не зобов’язана відповідно до її компетенції володіти інформацією.
За належністю найбільше запитів стосується інформації, розпорядниками якої є Департамент охорони здоров’я ОДА (67), Департамент соціального захисту населення (30), Департамент освіти і науки (28). За видами найчастіше цікавляться такою інформацією: правовою (112), про товар (роботу, послугу) (93), статистичною (49), довідково-енциклопедичного характеру (40), про фізичну особу (19), соціологічною (10).
Крім цього, активно користуються своїм правом на публічну інформацію місцеві жителі, в тому числі в сільській місцевості. Так, до райдержадміністрацій надійшло 754 запити.
Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.

Підпишіться на наш відеоканал