.
  • .

Запорізькі поліцейські нагадали школярам правила поведінки на стадіоні

Поліцейські взяли участь у щорічному фестивалі з уроків футболу для школярів, який спрямований на популяризацію серед неповнолітніх здорового способу

Детальніше...

Футбольна перемога за нами!

2 вересня, футбольна команда «Гепард», військової частини 3029 НГУ здобула впевнену перемогу у матчі 7-го туру Ліги Учасників АТО, збірної ГУ НП Дніпровської області.

Детальніше...

16 липня на 2+2 стартує новий футбольний телесезон

У неділю, 16 липня, 2+2 покаже стартовий матч чемпіонату України «Зоря» – «Сталь», який відкриє новий футбольний телевізійний сезон.

Детальніше...

Запорізький обласний турнір з футзалу 3х3!!!

22 березня 2017 року на спортивному майданчику Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗДІА відбувся відкритий обласний турнір з футзалу 3х3 під таким гаслом «Здорова молодь – здорова нація».

Детальніше...

«Граємо за Україну разом!»

Під таким гаслом в спорткомплексі  міста Токмак  пройшов другий етап фіналу обласного турніру з фут залу серед юнаків 2002-2003 рр.н., який традиційно проводить комунальний заклад «Обласний центр  фізичного здоров’я населення «Спорт для  всіх» Запорізької обласної ради спільно з обласною асоціацією фут зала та за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації.

Детальніше...

Кубок ім. В. Толока з міні-футболу серед студентів знайшов володаря

На базі спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ відбулися фінальні ігри та урочисте закриття щорічного традиційного турніру з міні-футболу, присвяченого пам’яті колишнього ректора університету професора В’ячеслава Толока.

Детальніше...

Підпишіться на наш відеоканал