.
  • .

На Запоріжжі відзначили працівників кримінальної поліції

Керівництво запорізької поліції та представники місцевої влади нагородили працівників карного розшуку за сумлінне виконання службових обов’язків.
Начальник Головного управління

Детальніше...

Акція “Папа для України” реалізовує вже понад 60 проектів гуманітарної допомоги

“Рік тому, 24 квітня, відбулась загальноєвропейська збірка, оголошена Папою Франциском і призначена для України і подолання наслідків військових дій на територіях Донецької та Луганської областей.

Детальніше...

У Запоріжжі відкрили меморіальну дошку Герою Небесної сотні Василю Сергієнку

Василь Сергієнко загинув від рук бандитів у квітні 2014 року на Черкащині. Дошку героєві відкрили на будівлі Класичного приватного університету, де Василь Сергієнко займався науковою роботою та здобував другу вищу освіту.

Детальніше...

Відбулося урочисте відкриття добровільної пожежної охорони у с. Широке Веселівського району

Ефективне функціонування системи цивільного захисту в умовах децентралізації влади є одним з найважливіших завдань сьогодення. До повноважень територіальних громад віднесено забезпечення цивільного захисту на відповідній території,

Детальніше...

У палаці культури ПрАТ «Запоріжвогнетрив» провели конкурсну шоу-програму «Міс Випускниця-2017»

У Запоріжжі, в Палаці культури по вулиці Лізи Чайкіної, 53 (колишній ПК ВАТ «Запоріжвогнетрив») провели конкурсну шоу-програму «Міс Випускниця-2017» Заводського району. Традиції щороку визначати найдостойнішу, найталановитішу,

Детальніше...

У Запоріжжі відбувся форум соціальних ініціатив

ПАТ «Запоріжсталь» та корпорація «Кераміст» виступили партнерами Другого всеукраїнського форуму соціальних ініціатив SТЕM, спрямованого на розвиток науково-дослідного потенціалу школярів. У ході форуму, який пройшов у «Козак-палаці»

Детальніше...

Відео "Із грязі в князі" від Helper Запоріжжя

Увага, почався кастинг для нового проекту від Helper Запоріжжя "Із грязі в князі". Такого Ви ще не бачили! Хочеться зазначити, що ідея проекту — це показати, що усі ми люди і кожен з нас повноправний громадянин України, який захищений  конституцією.

Детальніше...

 

 

Підпишіться на наш відеоканал