.
  • .

"ЕКО День" від "HELPER Запоріжжя" це той день, який ви запам'ятаєте надовго!

Усіх дітей пригощаємо морозивом, аніматори і пам'ятні подарунки.
Ми розіграємо масу подарункових сертифікатів і подарунків від наших друзів і партнерів.
Сувеніри для найактивніших учасників.

Детальніше...

Оголошення відбору об’єднаних територіальних громад для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад

Асоціація міст України (далі - АМУ) в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) оголошує відбір об’єднаних територіальних громад для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Детальніше...

Оголошення конкурсу на відбір команд тренерів для проведення річного циклу навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад

Асоціація міст України (далі - АМУ) в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) оголошує тендер на відбір чотирьох команд тренерів для проведення річного циклу навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Детальніше...

Проект з працевлаштування благодійного фонду «Карітас Запоріжжя» запрошує вас на тренінг-інтенсив «Успішний менеджер з продажів»!

В програмі тренінгу:
• знайомство з професією;
• підготовка до проходження співбесіди;

Детальніше...

У суботу на Маяковского пройде сімейний захід

Вже в цю суботу, 25 марта, на площі Маяковского пройде сімейний захід з насиченою концертною програмою і різними активностями - "Волонтерський ярмарок".

Детальніше...

МОМ оголосило конкурс для громад

Даний конкурс – для громад, зацікавлених долучитися до проекту на розв`язання проблем ВПО та людей, постраждалих від конфлікту.

Детальніше...

До уваги мешканцям Мелітополя!

22 березня 2017 року об 15.00 в приміщенні Мелітопольського відділу поліції (адреса: Мелітополь, вул. Гетьманська, 83) відбудеться особистий прийом громадян

Детальніше...

Владика Фотій на прямому зв'язку

У понеділок, 27 березня, з 14.00 до 15.00 у редакції газети «Запорізька правда» відбудеться пряма телефонна лінія з єпископом Запорізьким і Мелітопольським Української православної церкви Київського патріархату Фотієм.

Детальніше...

Зніми фільм на весняних канікулах і виграй грошовий приз

Попереду – весняні канікули! Ми знаємо, як провести вільний час не лише весело, а й корисно: зняти власне кіно! 20 квітня закінчується прийом заявок на конкурс дитячих короткометражних фільмів від «Чілдрен Кінофесту» і у тебе ще є час, аби створити власний кіношедевр.

Детальніше...

Безкоштовні оголошення

Швидко, легко й безкоштовно

Подати оголошення в газету

Читай он-лайн

 

page 1 thumb large57

Замовити передплату

Оформи електронну передплату - читай газету “Запорізька правда” он-лайн!

strelka animatsionnaya kartinka 0265

 

 

Підпишіться на наш відеоканал