ЗНУ проводить пробне ЗНО зі вступу до магістратури з права

Цього року вперше в Україні запроваджено вступ до магістратури з права після проходження відповідного зовнішнього незалежного оцінювання.


Запорізький національний університет традиційно виступає не тільки базовим пунктом для проведення основної сесії, але й надає можливість вступникам спробувати свої сили напередодні вступного випробування.
Так, цього року пробні тренінги із вступних випробувань (ЗНО) з права для здобуття ступеня вищої освіти магістр відбудуться в Запорізькому національному університеті 20 червня 2017 року о 10 годині. При собі вступникам треба мати паспорт та ручку. Користуватися технічними засобами заборонено.
Тривалість пробного тренінгу: 4 години.
Допуск до пункту тестування з 9.15 до 9.50.
Результати пробного ЗНО з права будуть оприлюднені на офіційному сайті Запорізького національного університету 26 червня 2017 року.
Основна сесія ЗНО пройде на базі ЗНУ 3 серпня 2017 року о 10.00. Реєстрація на неї триватиме з 12 липня до 25 липня 2017 року. Реєстрація здійснюється приймальною комісією одного з вищих навчальних закладів, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Вступник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка.
Пробні тренінги з права для випускників бакалаврату Запорізький національний університет проводить, щоб допомогти майбутнім магістрантам оцінити свій рівень знань і професійних компетентностей, звернути увагу на теми, котрі потребують додаткового опрацювання, надати методичну та психологічну підтримку.
Тренінг пройде із цілковитим дотриманням процедури зовнішнього незалежного оцінювання. Це дозволить абітурієнтам краще ознайомитися з усіма технічними моментами, пов’язаними з проходженням ЗНО з права.
Нагадаємо, що вступне випробування для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю «Право» проходитиме з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО. Порядок та основні процедури проведення вступного випробування затверджені наказом Міністерства освіти і науки України №579 від 11.04.2017.
Єдине фахове вступне випробування передбачає виконання тесту, що містить три блоки тестових завдань:
- перший блок – тест загальних навчальних правничих компетентностей, що включає тестування таких компетентностей: аналітичне мислення; критичне мислення, логічне мислення;
- другий блок – тест із шести базових юридичних (правничих) дисциплін, що включає конституційне право, адміністративне право, цивільне право, цивільне процесуальне право, кримінальне право, кримінальне процесуальне право;
- третій блок – тест з іноземної мови.
Запрошуємо випускників бакалаврату взяти участь у пробних тренінгах із права!

 


Адреса: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66-б, навчальний корпус №2 ЗНУ
Контакти: приймальна комісія: 289 12 68
Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування: 289 12 96 та 228 76 01
Юридичний факультет (декан Тетяна Олександрівна Коломоєць): 228 76 16, 228 76 17, 228 76 22

Додаткова інформація