.
  • .

Поліція Запорізької області отримала нові кросовери «Мitsubishi»

Ключі від автомобілів працівникам поліції вручили Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та Голова Нацполіції Сергій Князєв.

6 червня, на площі Фестивальній підрозділи Головного управління Національної поліції Запорізької області отримали 28 службових автомобілів з екологічними двигунами «Mitsubishi Outlander PHEV». 

 

«Безпека кожного громадянина, безпека міста та держави - це ключовий елемент розвитку економіки державності. Два роки тому ми почали процес реформ Національної поліції. Крок за кроком ми отримуємо довіру громадян, - заявив міністр внутрішніх справ України. – Я дуже хочу, щоб наші поліцейські поважали себе, свою роботу, а громадяни поважали поліцейських і серйозні обставини, у яких вони працюють . Тому ми приділяємо увагу не тільки структурним реформам, навчанню поліцейських, але і технічному оснащенню. Адже сучасний світ кидає сучасні виклики і ми повинні на них відповідати».
«Я хочу, щоб Національна поліції Запорізької області користувалась довірою громадян. Щоб кожен знав, що він може довіряти поліцейському», - зазначив Арсен Аваков.
Як повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв, отримані у рамках Кіотського протоколу кросовери «Mitsubishi» цими днями виїдуть на патрулювання у містах і селищах Запорізької області.

«Це свідчить про те, що ми реформуємося не «для картинки». Це перший крок і, думаю, що не останній в цьому році. Я бажаю, щоб суспільство частіше казало поліцейським дякую, а не критикувало», - зазначив Сергій Князєв.
Також голова Нацполіції привітав присутніх представників засобів масової інформації з Днем журналіста та зазначив, що саме вони той прошарок суспільства, який вказує на недоліки та прорахунки у роботі поліції. І саме ці помилки поліцейські повинні виправляти.
Автомобіль «Mitsubishi Outlander PHEV» поєднує в собі бензиновий і два електромотори з приводом на всі чотири колеса і можливістю працювати тільки на електричному приводі. Зовні він не відрізняється від свого неелектричного прототипу.

«Дуже приємно, що Запорізька область стала другим прифронтовим регіоном, який отримав гібридні автомобілі «Mitsubishi»,- зазначив начальник ГУНП в Запорізькій області Олег Золотоноша, - Автівки будуть передані співробітникам територіальних підрозділів області - безпосередньо до груп швидкого реагування, превентивних та інших підрозділів поліції - для більш ефективної роботи та поліпшення криміногенної ситуації в регіоні».

Нагадаємо, 25 травня Національна поліція України в рамках Кіотського протоколу отримала 635 автомобілів з екологічними двигунами «Mitsubishi Outlander PHEV». За основними технічними та екологічними параметрами саме автомобілі «Mitsubishi Outlander PHEV» є найефективнішими повнопривідними гібридними автомобілями для виконання поліцією своїх функцій. Крім того, нові кросовери повністю відповідають екологічним вимогам Кіотського протоколу щодо обмеження викидів парникових газів у транспортній галузі.
По закінченню урочистостей Міністр внутрішніх справ України та Голова Нацполіції відповіли на всі запитання представників засобів масової інформації.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

 

 

medeya

Цирк 08.06

 

Підпишіться на наш відеоканал