.
  • .

Поліція Запорізької області отримала нові кросовери «Мitsubishi»

Ключі від автомобілів працівникам поліції вручили Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та Голова Нацполіції Сергій Князєв.

6 червня, на площі Фестивальній підрозділи Головного управління Національної поліції Запорізької області отримали 28 службових автомобілів з екологічними двигунами «Mitsubishi Outlander PHEV». 

 

«Безпека кожного громадянина, безпека міста та держави - це ключовий елемент розвитку економіки державності. Два роки тому ми почали процес реформ Національної поліції. Крок за кроком ми отримуємо довіру громадян, - заявив міністр внутрішніх справ України. – Я дуже хочу, щоб наші поліцейські поважали себе, свою роботу, а громадяни поважали поліцейських і серйозні обставини, у яких вони працюють . Тому ми приділяємо увагу не тільки структурним реформам, навчанню поліцейських, але і технічному оснащенню. Адже сучасний світ кидає сучасні виклики і ми повинні на них відповідати».
«Я хочу, щоб Національна поліції Запорізької області користувалась довірою громадян. Щоб кожен знав, що він може довіряти поліцейському», - зазначив Арсен Аваков.
Як повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв, отримані у рамках Кіотського протоколу кросовери «Mitsubishi» цими днями виїдуть на патрулювання у містах і селищах Запорізької області.

«Це свідчить про те, що ми реформуємося не «для картинки». Це перший крок і, думаю, що не останній в цьому році. Я бажаю, щоб суспільство частіше казало поліцейським дякую, а не критикувало», - зазначив Сергій Князєв.
Також голова Нацполіції привітав присутніх представників засобів масової інформації з Днем журналіста та зазначив, що саме вони той прошарок суспільства, який вказує на недоліки та прорахунки у роботі поліції. І саме ці помилки поліцейські повинні виправляти.
Автомобіль «Mitsubishi Outlander PHEV» поєднує в собі бензиновий і два електромотори з приводом на всі чотири колеса і можливістю працювати тільки на електричному приводі. Зовні він не відрізняється від свого неелектричного прототипу.

«Дуже приємно, що Запорізька область стала другим прифронтовим регіоном, який отримав гібридні автомобілі «Mitsubishi»,- зазначив начальник ГУНП в Запорізькій області Олег Золотоноша, - Автівки будуть передані співробітникам територіальних підрозділів області - безпосередньо до груп швидкого реагування, превентивних та інших підрозділів поліції - для більш ефективної роботи та поліпшення криміногенної ситуації в регіоні».

Нагадаємо, 25 травня Національна поліція України в рамках Кіотського протоколу отримала 635 автомобілів з екологічними двигунами «Mitsubishi Outlander PHEV». За основними технічними та екологічними параметрами саме автомобілі «Mitsubishi Outlander PHEV» є найефективнішими повнопривідними гібридними автомобілями для виконання поліцією своїх функцій. Крім того, нові кросовери повністю відповідають екологічним вимогам Кіотського протоколу щодо обмеження викидів парникових газів у транспортній галузі.
По закінченню урочистостей Міністр внутрішніх справ України та Голова Нацполіції відповіли на всі запитання представників засобів масової інформації.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

Підпишіться на наш відеоканал