.
  • .

Керівництво МВС та Нацполіції України відвідали Тренінговий центр Запоріжжя

Під час робочого візиту на Запоріжжі Міністр внутрішніх справ та Голова Національної поліції України відвідали Тренінговий центр Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.

Там вони перевірили підготовку і роботу спеціалізованих поліцейських підрозділів та подарували фахівцям водної поліції новий катер.
6 червня Арсен Аваков та Сергій Князєв в рамках робочого візиту відвідали Тренінговий центр Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.
В першу чергу керівники оглянули плавзасоби та привітались з особовим складом відділення водної поліції ГУНП в Запорізькій області.
«Співробітники річкового відділення поліції несуть службу з охорони громадського порядку на території річкових вокзалів у місті Запоріжжя, акваторії річки Дніпро, Каховського та Дніпровського водосховищ, пляжні зони Запоріжжя – зазначив начальник ГУНП в Запорізькій області Олег Золотоноша, - Під час патрулювання ними здійснюється контроль і профілактика безпеки руху на воді, проводяться перевірки всіх морських та річкових суден, які річкою проходять гідроспоруду Дніпрогес. Також тримають під контролем дотримання правил безпеки при шлюзуванні, виявлення та оформлення незаконної торгівлі живими водними біоресурсами».
Для покращення роботи підрозділу керівники МВС та Нацполіції подарували новий сучасний катер, роботу якого одразу ж проінспектували – прокотивши на дніпровських хвилях працівників ЗМІ.
Далі співробітники кавалерійської групи роти особливого призначення ГУНП продемонстрували прийоми відпрацювання дій під час масових заходів та охорони публічної безпеки на вулицях міста, навички вирахування зловмисника у натовпі, блокування, затримання та супроводження порушників правопорядку до мобільних груп поліції реагування.
Потім співробітники кінологічного центру зі своїми службовими собаками продемонстрували професійно відточені навички і тактику дій під час пошуку злочинців, припинення масових порушень громадського порядку, пошуку вибухонебезпечних предметів та речовин, у сфері незаконного обігу наркотиків та зброї.
Наостанок спецпідрозділ роти особливого призначення показав присутнім як вони протистоять злочинцям, захищають громадян від нападу та затримують правопорушників. Спецпризначенці професійно та злагоджено провели спецоперацію із затримання умовних злочинців, які «захопили» літак та будівлю.
«Від себе особисто та всього колективу дякую Вам, пане Міністр, та Голова Національної поліції, за підтримку і розбудову матеріально-технічної бази запорізької поліції. У свою чергу запевняю, що ми в змозі забезпечити правопорядок на території обслуговування», - зазначив начальник ГУНП в Запорізькій області Олег Золотоноша.

 


Відділ комунікації поліції Запорізької області

Підпишіться на наш відеоканал