.
  • .

У податкових спорах юристи фіскальної служби виграли понад 80 відсотків справ

З початку року на розгляді в судах усіх інстанцій знаходилось 2,2 тисячі справ, у яких однією зі сторін виступали органи фіскальної служби Запорізької області. Загальна сума

предметів судових спорів – майже 3 мільярди гривень. За п'ять місяців розглянуто 455 справ, з яких 370 вирішено на користь ДФС, що складає 81 відсоток, до бюджету нараховано більш ніж 118 мільйонів гривень або 78 відсотків від суми.
За позовами платників податків до органів ДФС у Запорізькій області судами розглянуто 162 справи із понад 1,4 тисячі, із них 81 справу вирішено на користь фіскальної служби (на суму 38 мільйонів), стільки ж виграли суб'єкти господарювання (на суму 30,9 мільйона).
Станом на 1 червня в судах знаходилось понад 800 справ, ініційованих органами ДФС. На даний момент на користь держави суди винесли майже 300 рішень на суму 80 мільйонів, тобто 98,6% кількості розглянутих справ та 98% від суми у справах даної категорії.
Докладно про судову практику в органах Державної фіскальної служби можна ознайомитися на сайті за посиланням: http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/sudova-praktika/.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

Підпишіться на наш відеоканал