.
  • .

На ПрАТ "Запоріжкокс" введений особливий режим з охорони праці і промислової безпеки

Як повідомлялося раніше, 16 березня 2017 року близько 15:00 на ПрАТ "Запоріжкокс" сталася надзвичайна ситуація: вибух збірки води ділянки кінцевого охолодження коксового газу.

Детальніше...

Груповий нещасний випадок на ПрАТ "Запоріжкокс"

16 березня 2017 року близько 15:00 на ПрАТ "Запоріжкокс" стався груповий нещасний випадок. На даху збірника кінцевого охолодження коксового газу проводилися вогневі роботи із застосування газового пальника і апарату електрозварювання. Роботи виконували 4 працівники підрядної організації "ПромІнтегра".

Детальніше...

Директор "Дубового гаю" під загрозою звільнення

У п'ятницю, 10 березня, у великому озері в Центральному парку культури і відпочинку "Дубовий гай" масово загинала риба. В ході перевірки було встановлено, що ніяких викидів і отруйних речовин у воді не виявлено, риба задихнулася через природні причини - брак кисню у воді.

Детальніше...

Володимир Буряк "До 9 квітня усі дефекти, виявлені на відремонтованих у 2016 році ділянках доріг, мають бути усунені підрядниками за свій рахунок"

Пошкоджене асфальтове покриття на дорогах, відремонтованих минулого року, має бути відновлене до 9 квітня. Роботи виконуватимуться підрядниками за свій рахунок.

Детальніше...

Зважаючи на власні політичні інтереси, депутати Оріхівщини звільнили редактора районки

Політична конкуренція між партіями незадовго до виборів у нову територіальну громаду, відмова редактора друкувати «чорнуху» і працювати «на замовлення» стали підставами для звільнення головного редактора газети «Трудова слава», що в Оріхівському районі Запорізької області.

Детальніше...

У держпідприємстві присвоїли майже 80 мільйонів гривень

Оперативники другого відділу міжрегіонального оперативного управління Офісу великих платників податків ДФС виявили посадовців державного підприємства, які присвоїли більше 79 мільйонів гривень бюджетних коштів.

Детальніше...

"Пригоди конкурсантів": 937-а серія

Набридло, а кидати неможна. Вже як у серіалі – потрібно дочекатися розв'язки і з'ясувати, нарешті, чи та людина дон Педро, за кого себе видає, чи ні?.. Коли 14 лютого я піду на засідання комісії з конкурсного відбору на посаду директора театру ім. Магара, - візьму з собою крейду і намалюю навколо себе коло.

Детальніше...

У Запоріжжі ліквідовано підпільний "алкоцех", що реалізовував фальсифікат через мережу Інтернет

Співробітники податкової міліції Запорізької області спільно з працівниками прокуратури Запорізької області в рамках проведення операцій "Акциз-2017", "Рубіж-2017" та розслідування кримінального провадження за ст. 204 КК України ліквідували підпільний цех з виготовлення фальсифікованої алкогольної продукції, яка в подальшому реалізовувалась через мережу Інтернет шляхом розміщення оголошення на одному із сайтів.

Детальніше...

У Запоріжжі викрито незаконне постачання і продаж техніки "Apple"

Співробітники податкової міліції Запорізької області спільно з працівниками прокуратури Запорізької області під час досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом ухилення від оподаткування суб'єктом господарювання, викрили канал постачання продукції торгової марки "Apple".

Детальніше...

Безкоштовні оголошення

Швидко, легко й безкоштовно

Подати оголошення в газету

Читай он-лайн

 

page 1 thumb large57

Замовити передплату

Оформи електронну передплату - читай газету “Запорізька правда” он-лайн!

strelka animatsionnaya kartinka 0265

 

 

Підпишіться на наш відеоканал