.
  • .

Студія соціалізації для дітей з особливими потребами

Студія соціалізації для дітей з особливими потребами (аутизм) продовжує свою роботу. Заняття побудовані для всестороннього розвитку цих дітей: їх сприйняття, фізичного

виховання, соціальних та комунікативних навичок, на покращення орієнтації в просторі та координації рухів.
    Вірно побудована структура занять з фізичної активності для дітей з розладом аутичного спектру знижує ступінь самостимулюючої поведінки. Також вона підвищує когнітивні та академічні навички, і сприяє поліпшенню навичок з планування та саморегуляції. Все це допомагає в розвитку комунікації та мовлення.
    Студія соціалізації для дітей з особливими потребами працює в рамках проекту "Національна мережа для дітей та сім`ї" благодійного фонду "Карітас Запоріжжя". Чекаємо щосереди о 15.00 в кабінеті №14 (вул.Семафорна, 8).  

 


Довідка:
    Благодійний фонд "Карітас Запоріжжя" є представництвом МБФ "Карітас України" і розташовується за адресою м.Запоріжжя, вул.Семафорна, 8.
    Карітас (від лат. "caritas" – милосердя, самовіддана безкорисна любов) – це міжнародна мережа благодійних організацій, що є конфедерацією 165 національних організацій. Ціль, що об’єднує всі Карітаси – розвиток громадянського суспільства і солідарності, захист людських прав і діяльність в сфері соціальної політики. Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей. Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

Відділ коммунікацій благодійної

організації «Благодійний фонд Карітас Запоріжжя"

Підпишіться на наш відеоканал