Мати комбата

Тамара Іванівна Герасименко завжди з тривогою стежить за повідомленнями з Донбасу. Там, у гарячій точці, перебуває її старший син Дмитро. Він пішов добровольцем у перші дні мобілізації – у березні 1914-го. Спочатку командував ротою, а тепер – 23-ім окремим мотопіхотним батальйоном.

 

До цього він учився у Вищому училищі Нацгвардії, служив у внутрішніх військах, працював у охоронних структурах. Та коли над Україною нависла небезпека, офіцер-патріот, не роздумуючи, прийняв рішення бути на передовій.

36-річний комбат бездоганно виконує свої службові обов’язки, проявив себе умілим командиром, справжнім професіоналом військової справи. Його поважають солдати за хоробрість і самовідданість, він для них -зразок для наслідування.

У минулому році, до Дня захисника України, майор Дмитро Герасименко був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ст. за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, зміцненні обороноздатності та безпеки України. Має він й інші бойові нагороди.

Пишаються ним батьки Тамара Іванівна і Дмитро Іванович, дружина та двоє синів.

Подружжя Герасименків – активісти волонтерського руху, допомагають військо-вослужбовцям із зони АТО, і, звичайно, 23-му батальйону.

Тамара Іванівна постійно готує для відправки учасникам бойових дій свіжу випічку, в’яже теплі шкарпетки. Разом з чоловіком бере участь у збиранні коштів, продуктів харчування і речей для хлопців, багатьох з яких знає особисто.

З сином інколи бачаться, коли Дмитро буває на ротації, у службовому відрядженні чи короткій відпустці. А більше спілкуються по телефону.

Нині Тамара Іванівна – приватний підприємець, а до цього після закінчення технікуму 27 років працювала у сфері зв’язку, на АТС.

Привітна і доброзичлива жінка має багато друзів, які цінують її за чуйність і щирість, готовність прийти на допомогу.

У них – міцна родина, де панують злагода і взаєморозуміння. І дітей вони виростили хороших. Молодший син Герасименків Артем, як і його брат Дмитро, став військовим. Служить у армії, має звання майора.

Про обох синів турбується Тамара Іванівна, про обох переживає материнське серце. І бажає щастя та здоров’я їм та онукам, миру і добра – рідній Україні.

Тамара Курочкіна

м. Оріхів