Різдвяна казка у Львові надихнула юних запорізьких бандуристів

Колектив дитячо-юнацького ансамблю бандуристів музичної школи №2 на запрошення екзарха Донецько-Харківського УГКЦ Степана Меньока на різдвяні свята виступав із концертами у Львові.

 Керівник ансамблю Наталя Балабан підготувала з дітьми святкову концертну програму, яка стала для юних бандуристів своєрідним дебютом. Хвилювалися всі: і керівництво музичної школи, і діти, і звичайно, батьки. Адже перший раз юні музиканти виступали у Львові – колисці бандуристів. І на такий теплий прийом, який влаштували організатори, а головне, глядачі, навіть не сподівалися.

Діти давали щонайменше   по чотири концерти на день і скрізь чули бурхливі овації, слова подяки, добрі побажання, нові запрошення.   Юні запорізькі бандуристи стали у Львові своєрідним символом єднання сходу та заходу України. Адже в такий складний час наші діти показали, що вони знають і шанують національні традиції, пісні. Грають на суто українських інструментах-бандурах, які зачаровують своїм звучанням.

Але не тільки концерти були в ці дні. В монастирях, де жили діти (дівчата жили в жіночому монастирі Згромадження Сестер св.Йосифа ОПДМ УГКЦ, а хлопці – у монастирі св. Альфонса), проходили традиційні вечері у святвечір, екскурсії містом Львів. У передостанній вечір для дітей господарі організували чудовий вертеп.

Із львівської різдвяної казки дітлахи повернулися переповнені чарівними почуттями.

Сподіваємось, що будуть нові подорожі, концерти, але ця, перша, запам’ятається на все життя.

Велика подяка всім, хто взяв участь у здійсненні цієї казки:

Екзарху Донецько-Харківського УГКЦ владиці Степану Меньоку – який організував нам поїздку і просив подбати про наш комфорт, та концерти.

Настоятелям, сестрам та братам жіночого монастиря Згромадження Сестер св.Йосифа ОПДМ УГКЦ та монастиря св.Альфонса за теплий прийом та допомогу.

Сестрі Олексії та брату Юрію за чудові екскурсії.

Прихожанам львівських храмів Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, Матері Божої Неустанної Помочі, Благовіщення Пресвятої Богородиці, у місті Новояворівськ – Петра і Павла, Блаженного Миколая Чернецького, св.Йосафата, братам селезіянам монастиря Покрова Пресвятої Богородиці за уважність, добрий прийом та оплески, які яскравим феєрверком залишаться у душах дітей.

Директору музичної школи №2 Холодній І.В. та завідувачу відділу народних інструментів Андрющенку О.А. за те, що довірили нашим дітям таку місію.

Сердечно дякуємо керівнику ансамблю Наталії Богданівні Балабан за те, що вивела дітей на такий рівень, за можливість доторкнутися до святинь українського народу, зарядитися духовною енергією. Такі гастролі – безцінний вклад у духовний розвиток наших дітей та всього українського народу. Хай така турбота та щедрість повернуться сторицею.

З повагою, від імені батьків дітей, учасників ансамблю бандуристів,

Олена Суровкіна