"Я повернувся з Кулею"

Серед листів, що надходять на наш конкурс, цей, безумовно, – особливий. І не лише тому, що його надіслав учасник антитерористичної операції Максим Тютюнников. Виявляється, серед переселенців зі Сходу країни, яких тепер так багато в нашій області, є… чотирилапі. Й ажніяк не тимчасові! Бо не може бути “тимчасовою” справжня людська доброта.

 

Свою Кулю я знайшов за два дні до демобілізації. Це трапилось у вересні 2015 року. Я тоді служив у батальйоні “Горинь”.

Із передової нас перевели на другу лінію оборони, там я її і зустрів. І зрозумів, що “на дембель” ми поїдемо разом. Це була любов із першого погляду. Причому – взаємна. Щоправда, підкріплена банкою тушонки.

Цуценя було розміром із мій кулак, із чорними очима-намистинками і забарвленням “під корівку”. Я назвав собачку Кулею за її стрімкість і цілеспрямованість.

Там, на війні, у братів наших менших навіть клички військові. Серед котів і собак зустрічаються Кулі, Гільзи, Мухи, і навіть Сепари. Хоча, Сепаром я б тільки гидку свиню назвав, щоб потім заколоти та з’їсти.

Їхала Куля з війни у свій новий будинок в кишені рюкзака. Я попередив сім’ю, що повертаюся не один. Чекали нас із нетерпінням і зустріли із захопленням.

Відтоді минуло вже більше трьох місяців. Куля – улюблениця дружини й синів – підросла. І тепер вона більше схожа на Бомбочку.

А фотоконкурс “Домашні улюбленці” продовжується. У вас ще досить часу, аби взяти в ньому участь: адже підсумки ми підіб’ємо у квітні. Надсилайте фотографії наймиліших вашому серцю, найзворушливіших і найкумедніших “вихованців” на адресу: 69000, м.Запоріжжя, МСП, пр.Леніна, 152, редакція газети “Запорізька правда” або на електронну адресу ira_zp@ua.fm. До фото додайте кілька слів: як звуть вашого домашнього улюбленця, якої він породи, скільки йому років. Якщо хочете, розкажіть про його звички або цікаві історії, що з ним траплялися.

Не втрачайте шанс зробити улюблену черепашку, папужку або котика знаменитими на всю область! Кращі знімки прикрасять шпальти “Запорізької правди”. А переможці отримають два квитки на циркову виставу, в якій беруть участь розумні тварини!