Google запустив книги, які неможливо надрукувати

Корпорація Google, яка успішно займається продажем електронних книг, музики та фільмів, виходить на новий рівень літератури. ІТ-гігант запускає випуск незвичайних книг, які неможливо прочитати у класичному друкованому вигляді.

За інформацією The Verge, нові книги стануть не лише текстовим оповіданням, а матимуть цікавий графічний супровід. Це буде своєрідною грою, під час якої читач повністю занурюється у вигаданий світ автора.

У колекції поки доступні лише два примірника книг майбутнього. Це “Входи і виходи” від Рейфа Ларсена та “Правда по котів та собак” Сема Рівьєра. На першій глядач зможе переміщатися по вулицям міст та дізнаватись нове про їхню історію.

“Ласкаво просимо до інноваційного світу книг. Наші творіння неможливо роздрукувати”, – коментар від розробників.

На думку авторів проекту, він користуватиметься ще більшою популярністю незабаром. Головною фішкою є можливість відчути усю суть написаного за лічені хвилини. Мікс книги, гри та фільму займає приблизно 30 хвилин уваги читача.

Зазначимо, сервіс “Google Books” має успіх у власників техніки на ОС Android. Купивши один раз книгу, власник може читати її на безлічі пристроїв завдяки синхронізації.