Хто буде виробником процесорів для iPhone 7

Цього року компанія Samsung з її фірмовими процесорами залишилася поза грою, адже стало відомо, що єдиним постачальником процесорів для наступного покоління iPhone стане тайванський партнер Apple, Taiwan Semiconductor Manufacturing Company. Про це повідомляють джерела з індустрії, на які посилається південнокорейське видання Electronic Times.

Процесор для iPhone 7 буде називаться A10. Його повинні виготовляти в TSMC по 10-нанометровому процесу з використанням технології InFO, коли чіп розташовується безпосередньо на материнській платі без підкладок. Завдяки цьому інноваційному дизайну товщина системи-на-чіпі зменшиться, а також знизиться і її вага.

Рішення Apple з вибору постачальника процесорів (якщо воно, дійсно, офіційно підтвердиться), істотно змінить її принципи співпраці з постачальниками. Адже до сих пір 70% процесорів для iPhone виробляли в Samsung, а TSMC відповідала за решту 30% поставок.

Мережа вже повниться чутками щодо характеристик «iPhone 7», який презентують восени. Кажуть, у флагманському пристрої з’явиться подвійна камера, смартфон отримає бездротову зарядку, але позбудеться роз’єму для навушників. Багато хто вважає, що для підтримки подвійної камери навіть такого потужного процесора як A9 буде мало. У свою чергу, потужності A10 повинно вистачити і для запланованих на 2016-й моделей iPad.